Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@smialson: Ustny z polaka był zajebiste. Wystarczyło nie pchać w te bzdetne tematy z literatury. Wybrałem sobie temat Scharakteryzuj język komentatorów sportowych i z racji zainteresowań sportem było to pikuś dla mnie. A i przy okazji się pośmialiśmy z komisja z cytatów, z "Szurkowskim, cudownym dzieckiem dwóch pedałów" na czele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smialson: Z roku na rok coraz bardziej miałem #!$%@? na egzaminy i coraz lepiej mi szło. Do matury się nie przygotowywałem jeszcze, w myśl zasady "miej #!$%@?, a będzie ci dane". Jak widać, zasada ta sprawdza się wyśmienicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tarec: Typie, do wszystkich rzeczy, które wymieniłeś, każdy może się przygotować z palcem w dupie, ustna matura z polskiego to loteria, poziom trudności pytań skacze jak chce, jeden dostanie banał na który odpowiedziałby gimnazjalista a ten po nim może dostać pytanie podpadające pod akademickie.

Ja byłem kompletnym matematycznym tłukiem, na próbnych z matmy dostawałem poniżej 30% a na maturze bałem się właśnie ustnego polaka (mimo to że byłem czwórkowy z tego