Wpis z mikrobloga

Chodzę do zaocznego liceum i czesne to jakies 150zl (stowka wiecej jesli masz mniej niz 50% frekwencji). Czy szkoła może dalej wymagać ode mnie zapłaty kiedy jedyne co dostajemy to maile z tematami do pracy domowej której i tak nikt nie sprawdza od miesiąca? Od zamknięcia szkoły (czyli jakoś od marca) nie było żadnych klas online, jedynie maile.

#szkola
  • 11
  • Odpowiedz
@hizumizu zaoczne liceum? A co robisz w tygodniu? Kolejne bananowe dziecko, któremu się nie chce chodzić do szkoły i rodzice mu załatwili weekendową naukę bo dwa dni to Brajanek jakoś przecierpi?
  • Odpowiedz
@elerbas: Przez problemy rodzinne jak i problemy w szkole (dreczenie mnie do tego stopnia, ze balam sie tam isc) musialam przejsc na taki system nauczania zebym mogla w tygodniu pracowac, mama jest jedyna ktora zarabia w domu i sama jej wyplata nie raz nie starcza na caly miesiac. Nigdy nie myslalam ze zostane nazwana bananowym dzieckiem. Jest mi od tego daleko. Pracujac w tygodniu jestem przynajmniej w stanie oplacic swoja szkole
  • Odpowiedz
aoczne liceum? A co robisz w tygodniu? Kolejne bananowe dziecko, któremu się nie chce chodzić do szkoły i rodzice mu załatwili weekendową naukę bo dwa dni to Brajanek jakoś przecierpi?


@elerbas: Nie znam przypadku żeby bananowi rodzice załatwili komuś liceum zaoczne bo mu się chodzić nie chce. xD chyba ty jesteś bananowym dzieckiem i nie wiesz kto chodzi do zaocznego liceum xD czy technikum
  • Odpowiedz
@hizumizu sorry ale nie kupuję idei zaocznych liceów, że wyższe można kupić to już stało się normą, ale, że to samo zrobiło się ze średnim to już trochę przegięcie. No ale w tym wypadku zwracam honor i wycofuję się z bananowego dziecka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@elerbas: Nie musisz jej kupować. Każdy ma inne zdanie na ten temat. Po prostu zadałam takie pytanie bo na mój mały kobiecy rozum nie powinni brać opłat w takim przypadku. Wolałam spytać zanim zadzwonie i zrobie z siebie idiotke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: Nie tyle co patusy tylko to jak bardzo wszyscy byli niedojrzali i nie zdawali sobie sprawy jak takie "niewinne dokuczanie, dreczenie" moze wplynac na psychike. Z czasem moge stwierdzic ze przeniesienie sie do zaocznego liceum bylo najlepsza decyzja. Mam w klasie osoby w moim wieku jak i starsze ode mnie ktore maja wiecej iq niz moj but (na cale szczescie) i nie mialam zadnego problemu przez ostatnie 2 lata (
  • Odpowiedz