Wpis z mikrobloga

Co tam mirki u was nowego wjechało z flakonów? Nie chodzi o sotd, bardziej „najnowszy flakon na półce”


U mnie black orient od bvlgari (dziękuje pan notino) i muszę przyznać ze pachnie lepiej/głębiej niż próbka którą miałem (może kwestia większego atomizera) ogólnie zadowolonko mocno, siedzi długo na skórze, projekcja czuje dobrze - polecam jak ktoś lubi klimaty spicebomba #perfumy
uwielbiamnalesniki - Co tam mirki u was nowego wjechało z flakonów? Nie chodzi o sotd...

źródło: comment_1587722874H5oZl5tBfW1SxJw0DrBr8x.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: dzisiaj zakupiłem loewe 7, mam nadzieję że tym razem mi tego nie anulują. Jakby ktoś był zainteresowany to wychodzi 111 zł na notino z kodem lux20pl ( ͜͡ʖ ͡€) Wczoraj natomiast poszło zamówienie na AHS Extreme
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki:
U mnie Bvlgari Man In Black Essence - piękny zapach i piękny flakon.

Pharrell Williams G I R L.

Kolejny flakon Aqva Amary na zapas.

No i 3 razy Just Jack ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ten Orient bardzo się różni od Essence? Bo myślałem nad kupnem, ale zdrowy rozsądek wygrał.
@ZnubionekFan: mówisz najlepszy rum...jak to się ma do Bentleya Intense?
  • Odpowiedz
@WujekAtom: Nie wiem jak się ma do essence bo nie probowalem tegoż, piszą ze ostrzejszy jest ten orient, wiem tez ze w porównaniu ze zwykłym miB nie ma tu irysa wiec nie czuć damską torebką. Bentley intense był bardziej gorzki z tego co pamietam i mniej pieprzny
  • Odpowiedz
@WujekAtom: Niestety, Bentleya testowałem bardzo dawno temu, pamiętam, że nie zrobił na mnie wrażenia. Bardzo szybko wszedł w posiadanie któregoś z Mirków. Mógłbym porównać do Jazz Cluba, który ma dobrze wyważone nuty alkoholu, jest gładki i może przez to wydawać się czasami nieco zbyt mdły. Black Orient jest kompletnie inny, rum jest podany wprost, jakby miał bić po gębie. A że ma mocarne parametry to daje o sobie odczuć. Nieco mniej
  • Odpowiedz