Wpis z mikrobloga

Czy ktos ma kontakt do uzytkownika @Apodyktyczny lub jakies dane typo dostal ode mnie 2 kwietnia przelew na 333 zlotych mial wyslac cos czekalam 2 tygodnie mowil ze wyslal ale sprawdzalam w aplicji paczkomat i wychodzily na jaw jego klamstwa i robienie w chuya w koncu kazalam oddac moja kase od piatku mydlil mi oczy ze niby odeslal kase napisalam ze chce potwierdzenie i wysylalal mi je 3 dni krecac cos (ofc nie wyslal) malo tego klamall ze nie moze wyslac mi kasy na moj numer telefonu blikiem specjalnjie sprawdzilam i da sie :) Moze ktos go kojarzy wiem ze ma na imie Krystian i siedzi na Slasku. Napisalam mu ze daje mu czas do konca miesiaca a potem go zglosze no i dzis patrze i konto usuniete a kasy dalej nie mam. Dla mnie 330 zlotych to kupa kasy wiec jesli ktos cos o nim wie to prosze mi napisac na prv czy cos bo ja tego tak nie zostawie zwlaszcza ze typo ma problemy z prawem z tego co mowil jesli to widzisz to pfu Ci na morde wstyd 21 latke okradac dorosly podobno BARDZO BOGATY typie.

#benzodiazepiny #xanax

#narkotykizawszespoko
  • 30
@Account_executive: Bo raz dostalam to co chcialam ale w tym miesiacu zaczal klamac potem wymyslac ze jelenia potracil potem z policja ze go scigaja okej ale mial oddac kase i co stracilam 330 zlotych i ich nie odyskam tak mysle napisalo juz do mnie z 6 osob ktore oszukal na okolo (100-150zl) zajebiscie to skoro wiedzial ze go sciagaja to mogl oddac kase a nie zwlekac i miec to w dupie
@kapTarin: chlopie zaokraglilam po chuy mialabym klamac? Trzeba byc debilem zeby sie o taki szczegol przywalac naprawde i jak komus chcecie zarzucac klamstwo to prosze to robic z jakakolwiek podstawa a nie zaokragleniem bo chce odzyskac 330 zlotych te 3 zl niech w dupe sobie wsadzi a po 2 to duza kwota mam prawo to zaokraglic masz dowod bo sie zesrasz zaraz.Nie dosc ze jestem stratna to jakis pajac od klamcow
D.....6 - @kapTarin: chlopie zaokraglilam po chuy mialabym klamac? Trzeba byc debilem...

źródło: comment_1587733929CjLoIWxfdvYg68n6QgoHRL.jpg

Pobierz