Wpis z mikrobloga

Czy ktos ma kontakt do uzytkownika @Apodyktyczny lub jakies dane typo dostal ode mnie 2 kwietnia przelew na 333 zlotych mial wyslac cos czekalam 2 tygodnie mowil ze wyslal ale sprawdzalam w aplicji paczkomat i wychodzily na jaw jego klamstwa i robienie w chuya w koncu kazalam oddac moja kase od piatku mydlil mi oczy ze niby odeslal kase napisalam ze chce potwierdzenie i wysylalal mi je 3 dni krecac cos (ofc nie wyslal) malo tego klamall ze nie moze wyslac mi kasy na moj numer telefonu blikiem specjalnjie sprawdzilam i da sie :) Moze ktos go kojarzy wiem ze ma na imie Krystian i siedzi na Slasku. Napisalam mu ze daje mu czas do konca miesiaca a potem go zglosze no i dzis patrze i konto usuniete a kasy dalej nie mam. Dla mnie 330 zlotych to kupa kasy wiec jesli ktos cos o nim wie to prosze mi napisac na prv czy cos bo ja tego tak nie zostawie zwlaszcza ze typo ma problemy z prawem z tego co mowil jesli to widzisz to pfu Ci na morde wstyd 21 latke okradac dorosly podobno BARDZO BOGATY typie.

#benzodiazepiny #xanax

#narkotykizawszespoko
  • 30
  • Odpowiedz
@PieselIsLovePieselIsLife: Moze i BYL ale skoro zamawiam paczke 2 kwietnia i 2 tygodnie czekam + niby wyslal potem jednak nie bo jelen potem caly tydzien prosic sie musze o zwrot kasy (niby nie mogl oddac blikiem co jest bzdura) potem niby mowil ze przelew zrobil w piatek i wysle potwierdzenie na ktore tez czekalam kilka dni po czym #!$%@?. Mysle ze wiedzial od przynajmniej tygodnia ze mu sie wali grunt
  • Odpowiedz
@PieselIsLovePieselIsLife: Zamowilam tez lek na wywolanie miesiaczki do ktorego teraz nie mam dostepu a musze brac dobra nie chce mi sie dalej drazyc ciekawe gdybys Ty tracil 300 zlotych i nie otrzymal tego co chcesz mimo ze miesiac pisales dzien w dzien i prosiles o to. Twierdzil ze poslal kase w piatek nie mam jej do dzis reszta mnie nie interere
  • Odpowiedz