Wpis z mikrobloga

#wykopefekt

Pomóżcie mi nakręcić Małysza. Schronisko dla zwierząt potraktowało mnie jak psa. Poszedłem przed świętami adoptować pieska. Przez błąd pracowników zostałem wpuszczony na obiekt i pozwolono mi wybrać sobie pieska. Ten po którego przyjechałem nie polubił mnie, Pan pracownik dał mi innego abym się z nim pobawił. (nie miał nawet imienia) zaiskrzyło. Podjęliśmy decyzję, że go zabieramy do siebie. Po czym... Zostałem potraktowany jak ścierwo przez pracownice która sama mnie tam wpuściła. Po krótkich nie uprzejmościach i stwierdzeniu "pracownik, który wydał Panu psa dostanie #!$%@? srogi jest koronowairus" Pani, która ewidentnie wstała lewą nogą (może to był ten dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) nasłała na mnie ochronę, że chodzę nielegalnie z psem na obiekcie (sic!). Ochroniarz zwyzywał mnie od chorych psychicznie i wrócił ze strażą miejską, która akurat przywiozła pieska po interwencji. Ja w tym czasie już czekałem aby zwrócić psa pracownikowi który mi go wydał. On w tym czasie rozmawiał z Panią dyrektor, która mnie przeprosiła za sytuację i zapewniła, że to wypadek przy pracy, a pies gdy tylko będzie taka możliwość zostanie mi wydany.

Obecnie okazało się, że dzisiaj ktoś idzie go zobaczyć i jeśli mu się spodoba to go zabiera.

Moje dzieci już nadały mu imię Snoł. Posiadam duży do i wielki ogord jak na warunki miejskie, dużo biegam i jeżdżę na rowerze. Dzieci wychowywały się ze zwierzętami. Teść ma azyl dla dzikich zwierząt, potrafimy dziki wychować, a psa nam nie chcą dać. Już prawie 2 tygodnie byłby w kochającym domu. A TOZ Wrocław zrobił konkurs kto pierwszy wyślę ankietę... I te imię Elmo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomóżcie "odzyskać" psa Snoł jak to mówi mój 4 letni synek.
Pomóżcie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pies #schronisko #afera ##!$%@? #niepodobamiesie #wroclaw
CzYczer - #wykopefekt 

Pomóżcie mi nakręcić Małysza. Schronisko dla zwierząt potra...

źródło: comment_1587714185hJzLMRB29A2oIZdXUl4JCA.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: mam wrazenie ze miales stycznosc tylko z jednym niegrzecznym huskym, ja siedze w posluszwnstwie i mam kontakt na codzien z roznymi psami, rzadko grzecznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to na zdjeciu to nic. Znam rozne psy, jeden #!$%@? kibel, inny rozpierniczyl cala ogromna eLke sofe za grube tysiace, wlasciciele wilczakow musza zamykac lodowke na klodke bo inaczej psy wpiernicza wszystko, znam psa z takim lekiem
  • Odpowiedz
@Vittel: Ja zauważyłem,ze schroniska które są kierowane/zarządzane przez TOZ Polska. Są 10000% lepsze. Myślę,że powinno wejść specjalna ustawa która powierzy im całościowo wszystkie schroniska w Polsce.
  • Odpowiedz
@CzYczer: Też miałem ostatnio nieprzyjemną sytuację z adopcją. Wszystko już było dogadane, miałem wideorozmowę z dziewczyną ze schroniska i w momencie kiedy zbierałem się do wyjścia by pojechać po psa, dzwonią że sprawa nieaktualna. Tak nawołują wszędzie do adopcji a potem ludzi traktują niepoważnie.
  • Odpowiedz
@CzYczer: ja nie wiem, co się tam zmieniło, ale w 2015 brałam psiaka. Przyszłam do schroniska, Pani mnie wpuściła na obiekt. Po obejściu schroniska, Pani, która tam pracowała, wyciągnęła z boxów psy, które potencjalnie mogyłby jechać ze mną. Szybki spacer, zabawa, wybieram czarnego seniora o imeiniu Caro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podpisanie umowy, opłata i wsio.
Z tego co piszesz wynika, że obecnie pracują tam cholernie
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: w klatce obok mieszka rodzinka, która ma huskyego, suczkę. Koleś co dziennie bierze ją na wycieczkę rowerową, jak się spotykamy na spacerze, to mój owczar i pani husky potrafią się bawić godzinami. Z tego co wiem, to koleś dużo pracy i czasu włożył w ułożenie psiny, więc całkowicie zgadzam się z tym, co napisałaś. Husky to psy nie dla każdego. I adoptowane husky mogą mieć nasrane we łbie po
  • Odpowiedz
@CzYczer Powiem Ci krótko, schroniska to jest istny raj jako praca i zarobki. Dwa nie chętnie wydają psy, bo idea schroniska by padła i by nie mieli roboty. Trzy jak chcesz od nich psa, to dosłownie musisz im posmarować kieszeń, bo inaczej wydają wcześniej komuś psa lub utrudniają ci :) wiem, bo znajoma z mężem prowadzili schronisko jedno z większych na zacho-pomorskich.
  • Odpowiedz
Nie mogą chyba zabrać psa którego wziąłeś, jeżeli jego warunki nie są jakieś tragiczne co?


@Alt-: mogą ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ze zwierzęciem z hodowli jest jak z każdym innym, mogą go tylko odebrać służby odpowiadające za ochronę zwierząt.
  • Odpowiedz
@CzYczer: Twój wpis w ogóle nie trzyma się kupy.

1. Przed świętami schronisko było zamknięte. Było o tym bardzo wyraźnie napisane. Nie powinno Cię tam w ogóle być. Adopcje były wstrzymane.

2. Z resztą, jak już poszedłeś, a potem pracownicy dają Ci do zrozumienia, że nie jesteś mile widziany, to dlaczego po prostu nie wyszedłeś, tylko czekałeś na ochronę i straż
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: suczki są zawsze bardziej wdzięcznym materiałem do nauki, nie mają problemu z testosteronem, co często jest przyczyną problemów u samców. To pies dla mega aktywnych i zaangazowanych osób, które maja duzo czasu. W moim przypadku był prezentem niespodzianką od niezbyt rozgarnietej osoby, która po prostu pomyślała, że ladny piesek, wzięła go z pseudohodowli, w dodatku za wcześnie został odłączony od matki. Inne psy zle na niego reagowały, chyba czuły,
  • Odpowiedz