Wpis z mikrobloga

Zgłoś na policje. Za takie włamania grozi do 10 lat wiezienia.


@Usunelem_Konto: Dokładnie, zgłosić na policję takie działania. Bo złodziejaszkom się wydaje, że to nic takiego - ukradli przecież tylko pierdołę za złotówkę. A tu wtopa, bo to zupełnie inny paragraf.
  • Odpowiedz
ja wiem że oni mają bazę, bardziej zastanawia mnie czy każdy nowy wpis jest automatycznie porównywany z tymi 3.5 mln odciskami które już się w bazie znajdują. Brzmi jak godziny obliczeń i coś co nie jest robione dla byle złodzieja maseczek a tylko w grubszych sprawach.


@vasco_da_gama: To jest robione tak, że przy wyszukiwaniu w bazie odcisków palców są różne poziomy. Najpierw wyszukuje się w dość wąskiej bazie zawierającej mało osób,
  • Odpowiedz
Dzięki za ostrzeżenie, ja też dzisiaj dostałem, to wyjąłem od razu żeby potem nie latać do administracji po nowy kluczyk do skrzynki po wymianie zamka.
  • Odpowiedz
@kavec: Polak to się nie kwalifikuje nawet do sądu dla ludożerców, zwykły buszmen. W moich oczach są oni nędznymi gadami, omyłkowo tylko nazywanym ludzmi. XD
  • Odpowiedz
@kavec: Wyobraźcie sobie co będzie podczas wojny jeśli kiedykolwiek nadejdzie. Dzięki szaleństwu maseczkowo-rękawiczkowo-płynowo dezynfekującemu możemy się dokładnie spodziewać co nas będzie czekało. Wszechobecne kradzieże i szantażowanie cenami.
  • Odpowiedz