Wpis z mikrobloga

No i wytłumaczcie mi, gdzie tu jest ten honor tego wielkiego narodu, ja tego nie rozumiem. JAK ON TAK MÓGŁ się zachować, ten Polak.
  • Odpowiedz
te konkretnie maseczki podobno sprzedawane są po 12 PLN, wkładali po 2 do skrzynki. Mój blok to ok. 1200 PLN w wartości maseczek.


@kavec: Może policja powinna zapytać sprzedawców, skąd je mają? Niech pokażą faktury zakupu.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: ja wiem że odciski są pobierane i katalogowane

Kwestionuje natomiast rutynowe przeszukiwanie tej bazy z przyczyn praktycznych - raz, jest to gwałt na swobodach obywatelskich, dwa przeszukiwanie 40 mln odcisków trwa a trzy nawet przy 1/10000 fałszywych pozytywów* mielibyśmy przy każdym szukaniu 4000 fałszywych wskazań. Kto będzie to przeglądał? Kto przeszukiwał tych ludzi którzy akurat mieli pecha mieszkać w pobliżu? Może przy jakichś sprawach o morderstwa ale za kradzież
  • Odpowiedz
Mysle,że odciski palców znajda identyczne na kazdej z drzwiczek wiec bedzie łatwo namierzyć złodzieja.


@Usunelem_Konto: xD Ty się chyba za dużo filmów naoglądałeś, jak myślisz, że ktoś będzie ściągał odciski palców ze skrzynki pocztowej XD o #!$%@? dawno się tak nie uśmiałem.

Dodatkowo szansa, że złodzieja odciski są w bazie też jest dość mała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kavec: Mirku, w jaki sposób otworzyli te skrzynki? Uszkodzili zamki i je przekręclili czy odgięli czymś drzwiczki?

@czosnkowy_wyziew: nie wiem, nie ma szczególnych śladów. Zapadki w zamkach są wygięte i drzwiczki po zamknięciu latają, więc otwierane było siłowo.
  • Odpowiedz