Wpis z mikrobloga

@NaglyAtakGlazurnika: Nie leci mi krew. Czasami jak za mocno strup siedzi i rozdrapie skórę,to leci jak #!$%@?,ale podczas aplikacji koksu nie zdarza mi się krwotok. Skutków ubocznych jest sporo. Najbardziej uciążliwymi są zaniki pamięci, problemy ze skupieniem się, nadwrażliwość, problemy ze skupieniem się.
  • Odpowiedz
@erixon: Rzucam. Tzn odstawiam powoli. Wszystko siedzi w głowie. Potrafiłem rzucić na miesiąc i nie myśleć o tym,ale zawsze wracałem. Teraz mam postanowienie i duże wsparcie bliskich, więc liczę, że skończę z tym raz na zawsze. Przez uzależnienie straciłem praktycznie wszystko na czym mi zależało i co miałem. Kiedyś śmiałem się z uzależnionych. Nie rozumiałem jak nie mogą z nałogiem skończyć. Teraz ich rozumiem. Myślę,że zbyt dużo wolnego czasu i
  • Odpowiedz
Teraz co drugi,trzeci dzień. Mam dobrą pracę


@SzybkiZwinnyOpalony: w jakiej branży na jakim stanowisku zarabia się takie pieniądze, że można przeznaczać 30k miesięcznie na koks i jeszcze żyć? myślałem że takie pieniądze to już się zarabia w swojej firmie, albo innym sposobem, ale nie pracą.
  • Odpowiedz