Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wygrałem w lotto (konkretnie w Keno) 10k. Byłem dzisiaj odebrać wygraną w oddziale. Przede mną, w środku była starsza Pani, która chyba wygrała kilkadziesiąt tysięcy lub kilka milionów. Miała taki słowotok, była taka pozytywna i podekscytowana kiedy wychodziła. Jako Polak powinienem mieć raczej ostry ból dupy, ale ucieszyłem się z jej szczęścia. Teraz mam takie milutkie uczucie w brzuchu. Może to próżne, ale cieszę się jej szczęściem ()
#lotto #oswiadczenie i w sumie trochę #chwalesie
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Harmonia: według mnie niebezpiecznie jest wygrywać tak duże kwoty. Chyba, że podejdzie się do tego z chłodną głową i będzie się mądrze dysponować takimi pieniędzmi
  • Odpowiedz
@GalNoname: dla niektorych rownie niebezpieczne jest dostanie 2x pensji.
Wielu programistow ktorych poznalem, a pracowali 15 lat w firmie X powinno zarabiac 3x tyle (dokladnie tyle x3).

Potem taki gosciu jak zmienil w koncu prace i pochwalil mi sie ze mu zaproponowali 2x tyle co ma mi tlumaczyl, ze on bedzie musial przez pierwsze pol roku "udowodnic, ze jest wart takich pieniedzy"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: Wchodzisz, mówisz o co chodzi, pani daje formularz do wypełnienia, w którym piszesz swoje dane, w jakiej grze wygrałeś i ile. Pieniądze mogą być na konto lub gotówką. Jeśli grałeś online, pieniądze wysyłają na numer konta bankowego.
  • Odpowiedz
@GalNoname: 10k to miałeś łatwo, a jak ktoś ma coś nierównego? Zgadzają mu się wszystkie liczby, a kumulacja była na 6mln to co? Pisze 6 dostaję 6? Z podatkiem, bez? No więcej szczegółów daj, no chyba, że to wygląda tak jak napisałeś i elo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: Ona to chyba oblicza. Piszę się kwotę netto, już po odjęciu 10%. Nie dam więcej szczegółów, bo nie miałem nierównej kwoty i nie wiem. Na pewno w takim przypadku prowadzą cię za rękę, żeby wszytko na tip top było. Nic samemu ogarniać nie musisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PJakPrzegryw: Bardzo miła i pomocna Pani. Później sobie tak chwilę pogadaliśmy. Ogólnie wszytko na plus. Jak wszedłem do budynku to w czymś w rodzaju recepcji czy punkt informacyjny też bardzo mili ludzie. Na swojej drodze spotkałem 4 osoby tam i wszystkie bardzo sympatyczne i pomocne
  • Odpowiedz