Wpis z mikrobloga

Nikt kogo znam nie głosuje na długopisa, skąd ten komik ma takie poparcie to ja nie wiem ( ͟ل͜)


@v1lk: Wystarczy sam fakt, że Duda jako jedyny prowadzi kampanię, co chwilę go pokazują w TVP. Podczas gdy innych kandydatów przeciętny wyborca nawet nie bardzo kojarzy:
Kidawę z wpadek słownych, bo tylko te przebijają się do sieci.
Bosaka to tego od szurów i faszystów.
Biedronia
@v1lk
@jaceks653

To bardzo proste: po prostu Wasi znajomi nie są grupą reprezentatywną dla tego typu "badań". ( ͡° ͜ʖ ͡°)


O bardzo prawdopodobne ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet nie pomyślałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@lewoprawo

@v1lk: Wystarczy sam fakt, że Duda jako jedyny prowadzi kampanię, co chwilę go pokazują w TVP. Podczas gdy innych kandydatów przeciętny wyborca nawet
@nocnazjawa: no wiem. Ja tam nie rozumiem poważnych komentatorów politycznych, którzy "doradzają" Platformie koniec bojkotu, bo przecież Kidawa będzie miała niski wynik!!11one A nawet jakby platforma się posłuchała to poprawi najwyżej liczbę oddanych głosów, prezydenta i tak w wyborach organizowanych przez Sasina nie będzie miała.
@v1lk: @jaceks653: może nie otaczacie się wyborcami pisu po prostu. I większość jednak się tego nie wstydzi, bo są zaślepieni propagandą i zakodowują sobie to do głowy. Mam na myśli tutaj aktualnie beton, tzw. twardy elektorat. Mogę na pstryknięcie palcem wskazać 30 osób, które znam i głosują na pis. Większa liczba osób wymagałaby jednak dłuższego zastanowienia, ale by się zebrało.
@Kacper1111: myślę, że lepiej znać wyborców pisu, orientować się
trzeba czekać aż pokolenie które ich popiera pozegna się ze światem, i zabierze ich ze sobą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@v1lk: bzdura
z wiekiem zwyczajnie zmieniają się poglądy
99% z tych dzisiejszych młodych gniewnych będzie stetryczałymi dziadami, o których ich wnuki będą mówić to samo co ty o dziadkach