Wpis z mikrobloga

@enjoi: miałem wybór między SV650 a tym. Ale to jest 2009 rok po delikatnym szlifie i w naprawdę bardzo dobrym stanie. Za 4k mam w pełni sprawny w miarę nowy motocykl z cyfrowym wyświetlaczem. Co prawda według każdego na pewno Hyo odstaje od Suzuki, chociażby tym, że jest jakimś Szajsungiem. Ale w gruncie rzeczy to bardzo prosty motocykl. Do tego chce zaznaczyć, że to jest model na wtrysku :) 3400zł +
@enjoi: Tak btw. to ja już wcześniej miałem 125 od Hyo i jeździłem na brata 650 gaźnikowej no i jakoś tam samo wyszło, że trzeba kupić większy :P No i nie chciałem nic drogiego bo będzie stać pod blokiem i by mi było szkoda
@GodSafeTheQueen: jak z dostępnością części do tego wynalazku? Bo dla mnie takie motocykle nie są gorsze dlatego, że mają egzotyczna markę, tylko dlatego że jak się coś psuje to się okazuje że nawet najbardziej podstawowe rzeczy mają jakieś oryginalne, czy nawet dziwne rozwiązania i ciężko coś naprawić bez rzeźbienia i kombinowania.
@Kukiee: Ogólnie części są, ja jedynie co to szukałem amortyzatora używanego, ale nie było z tym problemu. Problem sobie stworzyłem sam bo nie chciałem oryginalnego tylko jakiś lepszy od innego modelu co skończyło się z tym, że zostałem z niepasującym amorkiem i w końcu założyłem oryginalny za 100zł. Części na pewno jest trudniej znaleźć ale to nie tak, że ich nie ma.