Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kurde co za sen to ja nawet nie.... Nie mogłem spać, pamiętam jeszcze trzecią godzinę na zegarku. Za to jak już usnąłem..... :O

Sen, a może kilka na raz. Za każdym razem ten sam motyw i wysoka "świadomość" że śnię. Zwykle owa "świadomość" skupia się na tym, że robię co chcę czyli przede wszystkim seks z dziewczyną, która mi się spodoba (niestety zwykle się budzę w najlepszych momentach) oraz latanie po całym globie albo branie udziału w wojnach jako superbohater .

Tym razem we śnie podchodzę do ładnej, cycatej laseczki, zaczynam się do niej dobierać. Ona się godzi na wszystko z uśmiechem na ustach. Jest bardzo ładna i napalona. Całuję, dotykam, wtulam się w nagie duże piersi, zabieram się za ściągnięcie jej seksownych satynowych majteczek, a tam.... wyskakuje benek :O Co gorsza.... biorę do ust i jadę z koksem aż laska mi kończy w ustach.

Cały sen, a może sny to ten sam motyw, różnią się tylko "dziewczyny" i sytuacje w których dochodzi do zbliżenia. W sumie obciągnąłem chyba czterem laskom. Nie mogę teraz dojść do siebie, nie ogarniam... nie wiem co.... jak... pierwszy raz taki sen, w #!$%@? realny w odczuciach sen.

#sen #snijzwykopem #teczowepaski #niewiemjaktootagowac ##!$%@? #trans ##!$%@?
  • 13
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chrzonszcz: nie muszę. Znam siebie bardzo dobrze i wiem dlaczego taki sen. Zdziwiony jestem bo nigdy wcześniej go nie miałem (a sny miewam bardzo powtarzalne) więc ukryte pragnienia mocno przybierają na sile. Źle się dzieje.
  • Odpowiedz
@pure_function: Bo podniecają mnie kobiety i ich ciało, potrafię stanąć na wysokości zadania będąc z kobietą i czerpać w pełni przyjemność - jestem facetem. Niestety mam swoje ukryte "nie hetero seksualne" motywy, różne dziwne fetysze i chcice (sporo tego jest) ale ich nie akceptuję u siebie. Nie identyfikuję się z żadnymi ruchami #lgbt ani z #teczowepaski bo nie potrafię się przyznać sam przed sobą, że mogę
  • Odpowiedz
@pure_function: żeby tylko to.... xD Bo się zwyczajnie boję, krępuję, albo że trafie na jakiegoś #!$%@? czy coś, albo mi się bardziej spodoba z facetem jak z kobietą. Psychika szaleje na myśl o konsekwencjach takiego ruchu. Jestem osobą delikatną psychicznie, która ceni sobie czułość i kulturę osobistą. Jestem gotów spróbować seksu z facetem i fizycznie i psychicznie ale wobec partnera mam dość wysokie wymagania odnośnie podejścia do mojej osoby i
  • Odpowiedz