Wpis z mikrobloga

  • 1379
Zakupy w Lidlu robiłem i na koniec przy kasie proszę o fajki i młoda ładna kasjerka pyta mnie o dowód. Mówię że tylko telefon wziąłem i nie mam dowodu przy sobie, ale na pewno jestem od pani starszy. Lekko się zarumieniła, zdjąlem maseczkę i jak zobaczyła brodę to dała mi te fajki i mówi do mnie "przepraszam, pan ma takie ładne, młode oczka". No zrobiła mi dzień. Od teraz będę szukał jej kolejki. Tylko jak zagadać? XD #lidl #podrywajzwykopem
  • 86
@blisko_kebab: Ale ja sporo komplementów dostawałem od dziewczyn w swoim życiu, to nie pierwszy raz. Kiedyś nawet jak jechałem SKM to dziewczyna sama do mnie podeszła, usiadła obok mnie i spytała czy może mnie prosić o numer bo jest nowa w mieście i się jej podobam i chciałaby żebym ją gdzieś zabrał i że jakby co to ona stawia xDDDD To była najbardziej absurdalna sytuacja w moim życiu bo jechałem wtedy
Wyobraziłam sobie, że ściągasz maseczkę, a wtedy ona ściąga maskę i okazuje się, że to nie kasjerka tylko Szumowski


@GazowanaMusztarda: albo, że to Messi i wyskakuje z tekstem, że juve zasysa w piłkę, a zza lady wyskakuje reszta drużyny i kopią do siebie arbuza w rytm tikitaki