Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ciekawi mnie taka sprawa, że w Europie żeby mieć własny #dom z basenem to trzeba sporo zarabiać, najlepiej jakiś #informatyk15k A potem i tak jeszcze #kredyt na 30 lat... A na youtube widzę, że jest koleś, chyba w jakiejś w Azji, albo Austalii.. Co zwykłym przecinkiem wykuwa sobie w 60 dni w skale potężny basen, razem z przebieralnia i pomostem , razem z przebieralnia, a w kolejne dwa miesiące piękny dom, pod ziemią, super wyglądający. Nie ma narzędzi, tylko jest pracowity. Zero kosztów, bo je do malowania używa barwników z roślin, a je ryby z pobliskiego jeziora.
Czy w Polsce w jakimś rejonie też jest to możliwe? Pomijam już kwestię tego, że trzeba by mieć działkę budowlaną i pewnie pozwolenie, ale czy gdzieś jest taka miękka skala takiego tupu jak Tuf wulkaniczny który występuje w rzymie, że dość łatwe do wykucia, a po kontakcie z wodą A później słońcem trwadnieje.
Zatem ? Jest to wykonalne u nas ? Mam dużo siły i chce bez kosztów zbudować dom. Tylko przy użyciu przecinaka na kiju ! Proszę o rady ludzi z tagow: #budownictwo #architektura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ciekawi mnie taka sprawa, że w Euro...
  • 8