Wpis z mikrobloga

@jarema87: o cie ujjj, ale d--a boli fizoli :D Nikt wam nie broni tworzyc filmy na yt, wynajac dom za 20k miesiecznie, i merole w leasing. Jak mawiał klasyk:

"Wciąż masowa jest tu mentalność komunisty
Kto się tu wybija ten porządek c----m niszczy
Zamiast pomyśleć - fajnie, też chcę mieć więcej
On żebyś stracił dał by se odrąbać rękę"
  • Odpowiedz
@jarema87: jak on szczoch to ty kto? Pyl 0 do szczania. Mnie jego slowa zawsze motywowaly to gdy bylem sam, czy jak mialem dlugi. Teraz jestes z kims, a splukany jestem tylko jak wychodze z pod prysznica wiec dla mnie zywa legenda. Ale czekaj jak ktos moze miec inne zdanie niz ty? Nie pozdrawiam dus sie dalej w starej kamienicy
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka to nie jest wyłącznie problem ludzi pracujących umysłowo a na samo wypalenie składa się wiele czynników. Ten koleś wcale nie musi być wypalony (nie wiem kto stawiał diagnozę). Może być znudzonym dzieciakiem który nie wie co ze sobą robić. Kto wie, może np ma dość robienia gówna dla małolatów a nie umie nic innego?
  • Odpowiedz
@kolorofon: Z zasięgami, jakie ma w tym momencie może zacząć szczać do słoika zawodowo i stanie się to trendem oglądanym przez miliony dzieciaków. Jego problemem jest to, że chce ciągle więcej, a żeby mieć więcej trzeba się nieźle natrudzić, by wyprzedzić samego siebie, bo do tej pory na yt w Polsce nikt nie osiągnął tyle co on.
Kompletnie nie trafia do mnie jego kontent, ale oglądam raczej regularnie, żeby być
  • Odpowiedz
@jarema87: Jaki ma nick na youtube?
EDIT1: Padło niżej podczas wywiadu z mamą: Blowek
EDIT2: 4.4mln subskrybentów to 1 mln zł miesięcznie dochodu? Ma najlepszą monetyzację na świecie.
  • Odpowiedz