Wpis z mikrobloga

ty mowisz os winskiej grypie i umarlo lekko ponad 18 tysiecy


@towbie: To zalezy od zrodla, tu naprzyklad podaja 200tys.

https://www.nbcnews.com/healthmain/americas-especially-hard-hit-2009-swine-flu-study-finds-2D11657478

rownie dobrze mogla to nie byc h1n1 a szczep h7n9 i juz by bylo pozamiatane. Mutacje wirusa grypy są losowe więc fakt że to było H1N1 to poprostu nasze szczęście. Gdyby to była grypa śmiertelna w 50% to też byś wrzucał obrazki z ludźmi jedzącymi kfc? Mysle ze wypieralbys to
@Shewie:

Jedzą ze względu na wysokie składniki odżywcze vs jedzenie które jest wygotowane. Dlatego też spożywają owoce morza które wiele w głównej częsci jest nadal żywe. Małże itd.


Nie masz żadnego pojęcia o Chinach. Twoje pojęcie o Chinach to jakieś durne rasistowskie "zywe zwierzeta uciekajace z jej malej azjatyckiej mordki". Tak naprawdę w Chinach baaardzo rzadko je się surowe mięso, a jeszcze rzadziej żywe zwierzęta. Ba, mało który Chińczyk tknie się
@SpaghettiSupernova: Ktoś napisał tutaj chiny? Bo wydaje mi się że nie ja. Bynajmniej nie w tym wpisie i przestań wypisywać jakieś bzdury z dupy o rasizmie wyciągniete z dupy. Nawet nie czytam twoich wypocin bo szkoda na nie czasu.
nawet mój orgyinalny wpis na samej górze nie jest otagowany #chiny tylko #azjatki bo nie jestem w stanie w prosty sposób wywnioskować jakiej jest narodowosci.

eot.
swoje #!$%@? umysłowe spotegowane izolacją w
@Shewie:

Ktoś napisał tutaj chiny? Bo wydaje mi się że nie ja.


No przecież:

tutaj zdjecie martwego i polanego wrzatkiem nietoperza by mu też skorka lepiej odchodzila.

~Wuhan


Nie nie, Twój cały wpis wcale nie ma na celu udowodnić, że żółte niecywilizowane ludzie powodują, że dobre cywilizowane białe ludzie umierają na wirusa...
@SpaghettiSupernova: nie wyciągaj z kontekstu, dalej jest napisane przeze mnie że Nietoperz jest symbolem tej pandemii, to nie ja go stworzyłem i nie ja go spopularyzowałem. Walcz z kaczką wielkości konia a nie z koniem wielkosci kaczki.

Twoja interpretacja mojego wpisu lata mi dokładnie tam gdzie myślisz że lata.

Twój cały wpis wcale nie ma na celu udowodnić, że żółte niecywilizowane ludzie powodują, że dobre cywilizowane białe ludzie umierają na wirusa...