Wpis z mikrobloga

@tazos: Ta baba kojarzy mi się z taką typową, zadufaną nauczycielką z lat 90 (okres mojego dzieciństwa) - jebniętą, niedoruchaną babą, która dostała trochę władzy nad dzieciami (w tym przypadku nad elektoratem z IQ dzieci) i pokazuje swoją butę i z pogardą #!$%@? trzy po trzy, nie zważając zupełnie na swojego rozmówcę. Do pełni obrazu brakuje tylko "nie pyskuj" w kierunku redaktora...
@tazos: To jest śmieszne z perspektywy osoby która ma co najmniej 60iq ale do większości to trafia. Elektorat chwali takie pisowskie boty jak Szydło czy właśnie ta typiara. Jak wyjdziesz z biura i pogadasz sobie z ludźmi na produkcji u nas na hali to tam są w skowronkach po tych zapowiedziach rządowych. A nas wyzywają, że mamy #!$%@? głowy bo młodzi to powinni rodzinę zakładać i #!$%@?ć na chleb a nie
Ta baba kojarzy mi się z taką typową, zadufaną nauczycielką z lat 90 (okres mojego dzieciństwa) - jebniętą, niedoruchaną babą, która dostała trochę władzy nad dzieciami (w tym przypadku nad elektoratem z IQ dzieci) i pokazuje swoją butę i z pogardą #!$%@? trzy po trzy, nie zważając zupełnie na swojego rozmówcę. Do pełni obrazu brakuje tylko "nie pyskuj" w kierunku redaktora...


@LoginInnyNizWszedzie: O to to. A odważ się przerwać lub podważyć
@tazos: Ale wiesz - dla Ciebie czy dla mnie to jest skrajny absurd, brak podstawowej kultury osobistej, jakichkolwiek umiejętności prowadzenia dyskusji. A jak to odbierze twardy elektorat? " Pani Minister Z A O R A Ł A tą marną dziennikarzynę, która próbowała przeforsować swoją antypolską, kłamliwą, lewacką, unijną agendę, nie dając dojść do głosu podczas audycji w radiu, które jest na 105% opłacane przed zachód!!!1! "