Wpis z mikrobloga

W ramach walki z nudą i żeby nie wypaść z wprawy nagrywam wieczorami fragmenty książek, które wpadają mi akurat w ręce.

Teraz padło na „Listy starego diabła do młodego”. A konkretnie list 16, wybór raczej przypadkowy, chociaż polecam książkę każdemu, niezależnie od duchowych przeświadczeń.

Może macie jakieś książki, ulubione fragmenty, które chcielibyście żebym przeczytał?

Dobrego dnia Mirasy!

#czytajzwykopem #pablitobooki #hobby #lektor #audiobook #ksiazki #tworczoscwlasna
suchanice - W ramach walki z nudą i żeby nie wypaść z wprawy nagrywam wieczorami frag...
  • 36
@suchanice: dodaję sobie do listy "na później"

... Ale nie martw się, moje do później zazwyczaj wykorzystuję w warsztacie dzień w dzień, więc nie będzie typowo "na kiedyś czyli nigdy"

A tak po 15 sekundach jedno pytanie mi się nasuwa: Przy obróbce nagrania dawałeś jakiś filtr? Naprawdę ciepły i fajny efekt, jeśli to nie tajemnica daj znać jak uzyskałeś taką barwę całości.
Gratulacje. Wybór - perfekcyjny. Czasem sobie myślałem, że taka dźwiękowa, czy audiowizualna biblioteka cytatów z tej książki przydałaby się jako podręczne źródło na wykopie...
@Al_Ganonim: wiesz co, dopóki czytam fragmenty i nie czerpie z tego jako takich zysków, to chyba jest to w ramach prawa cytatu. Ale mogę się mylić, nie konsultowałem tego z nikim. Może warto się przyjrzeć :)...
@suchanice: Może ostatni rozdział Pikniku na skraju drogi? Trudny emojonalny kawałek, ciekawe czy ogarniesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
To dziwne ale chętnie porównam Cie z Wojtkiem (czyta Wojtek- teraz jest lektorem na storytelu kiedyś był wśród nas) który to czytał.
@henkowski: hmm, brzmi jak wyzwanie. Próbuje kręcić audio razem z obrazkiem, na jednym ujęciu, żeby było jeszcze trudniej, bez poprawek :). To może być dość długi fragment, ciekawe na ile dam radę, ale przyjrzę się temu. Dzięki za podrzucenie pomysłu, bo materiał faktycznie świetny. Będę wołał ;).