Wpis z mikrobloga

Itam itam, jako, że Wszed dość fanny pod względem fafluniarstwa gniot od meteorologisznego Tikera, a mnie zachciało się coś stworzyć śmisznego, to postanowiłem poświęcić trochę czasu i wam go ładnie transkrybować, żebyście mogli pośmiaś się z tych zgierzolizmów, których wasze uszy mogłyby nie wyłapać XD (akat nasz mózg ma tendencję do "poprawiania" niewyraźnych słów).
Są też 2 czeleny ukryte w spojlerach dla was, jako #bonzo'logów, sprawie rozszyfrowania tych faflunów, których ja nie byłem w stanie rozgryś, ale to już od was w zależnosi czy się podejmiesie tych czelenuf, czy nie.
Miłej lektury wam żyszę, bo robię to dla was, nie dal siebie, bęęęc!




Dzień dobry, widzowie!
Zrobiłem ten czelen, odpowiedziałem dla Sowy, widzowie.
Mysielisie, że nie dam rady, coo? Widzowie?
Nou... nooo właaśnie!
Teraz ?bede?


mogę mówiś: tego typuu, łobaben, beenc!
Bo z.. o... zrobiłem ten czelen... odpowiedziałem na... na czelen Sowyy, widzowie.
Widzicie?!
A pisaliście mii "aaa Tajger ?penki momencie był... wanie?


łobaben, tego typu abo astalawista, widzowie.
A tuu nagle wyszło so innego! Widzowie.
Łobaben!
Teraz to moge mówiś: łobaben tego typu, bo już czelen zrobiony, wizowie.
Aaaaa! Zatkało was kakało, wizowie!
Bo mysieliście, że ja gdzieś pękne i powiem: łobaben, tego typu albo astalawista.
A tuuu... d--a! Wizowie.
Jeszcze raz d--a wyszła!
Czeba być twardzielem, a nie mienczakiem, widzowie.
Aaa! Jes nimformacja, bo mi naz... zebrało spooro zamówień na pozdrowienia, życzenia... Dzisiaj około dziewietnastej bede wam oganniał, wizowie, bo mi sie nazbierałoo! Musze to zrobiś, a wy prze ten czas możecie sobie zamawiaś!
Całą dobę możecie zamawiaś, tyko na podstawie skryna dostajecie, tego... pozdrowień czy żydżenia czy życzenia urodzinowe, w zależności co zamawiacie, widzowie.
(XDDD możecie sobie zamawiać, ale kiedy Tajge je nagra? Aaaaa! To jusz jes loteria, wizowie! Może jutro, a może nigdy? XD)

Widzowie! Mysieliście, że nie dam radyy! Że dzieś powiem: łobaben, tego typu, astalawista.
Ahah! Czeba by twardzielem, wizowie!
No i tajak wiadomo, widzowie, subować kanał... Tagie Bonzo tefauł.
Bendzie dwa tysionce subuf - bendzie specjalny odcinek!
A jaki? Nie moge wam powiedzie, widzowie.
Musiciee subowaś i subowa i subowadź,
(serio powiedział trzy "aberracje" tego samego słowa XDD)
to się dowiecie, wizowie.
(stęk zmęszenia dniem wolnym od prasy)
Fajny ten czelen.

Aale... te czeleny wyszły zajebiste, wizowie.
(jeden Rabin powie tak, a inny powie nie)
I taak ma byś, widzowe, do pszodu, nie do tyłu.
Ciekawy czy Sowa mi... na... yyyzsss... nagrać link czy zsdałem yy... ten czelen czy nie.

Mam nadzieję, że udało mi się ten czenn wykonaś bezbłednie, widzowie.
Co ty... wyy na to?
Nie wiem jak Sowa, widzowie.
Noołojeejuu, łanna pogoda, ale chłodno za to jest...

Cusz to gii... taka jes pogoda...
Kwiecień plecień, trochę lata, trochę zimy (XDDDD) jak sie mówi, widzowie. Nic się stym nie zrobi.
No! F tym roku zyzimy to w ogóle, widzowie, nie było.
Mam nadzieje, że nagl... jakby był yyyyy... zimaa, to co so je zielone, to by sie zniszczyły (biologiczny Melin, tojitooo! xD), widzowie.
A tak to... mam nadzieję, że nie wróci zima do nas, ale nis nie wiadomo, widzowie, co może wyjś.
To jes natura, wizowie.

Teas mam, wizowie, pytanie: czy zaliczyem ten czelen od Sowy, czy nie?
Oto jes pytanie!
Ja wam nie odpowiem, to wy pirzie na komentarzach tego typu, bęęęęets!
X.....e - Itam itam, jako, że Wszed dość fanny pod względem fafluniarstwa gniot od me...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach