Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki okularnicy jeżdżący na #motocykle jak radzicie sobie i jakie macie kaski dostosowane do okularów? MamTaki kask w którym producent nie przewiduje posiadania okularów. Czy istnieją wymienne wyściółki? Czy szukać kasku przystosowanego do okularów?
  • 10
@pan_fenestron: is17 to gowno. Ja też noszę okulary, ale na kask tylko soczewki. Nie wiem jak wygląda twoja wada wzroku i czy możesz sobie na to pozwolic finansowo, ale jak tak, to pierdziel szukanie kasku pod okulary i idź do okulisty z zamiarem noszenia soczewek. Komfort nieporównywalnie większy.
@Glenroy: dlatego powiedziałem że dowie się tam czy są dostosowane pod okulary. Co do reszty to się nie wypowiem. Za to wiem że najlepszym motocyklem na świecie według nich jest bajaj ( )
@pan_fenestron Noszę soczewki odkąd zacząłem jeździć na motocyklu. Komfort nieporównywalny. Wcześniej okulary parowaly, uciskaly, przy każdym zdejmywaniu/zakładaniu kasku musiałem je ściągać. Spróbuj soczewki jednodniowe, jednak zasiegnij pomocy optometrysty