Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytając mirko wyznania niebieskich, naszła mnie taka rozkmina. Gdzie są ci wszyscy panowie, którzy tak się starają w związkach? Ja przeżywałam podobne dramaty, ale w drugą stronę. Ja się starałam, moi eks nie. To ja byłam tą wykorzystywaną i zdradzaną stroną.
Gdyby można tak spiknąć ze sobą te rigczowe #rozowepaski i #niebieskiepaski... Życie byłoby prostsze, a na AMW byłoby mniej biadolenia :D

#zwiazki #przemyslenia #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Ponczo88: tak piszesz bo to pasuje do twojego zdania. Jakoś ja znam więcej zdradzonych kobiet niż mężczyzn. I o czym to dowodzi? O niczym.
  • Odpowiedz
@saskiaa: bo kobiety wybierają sobie bad bojów i czadów to tak mają. Serio, też znam dziewczyny co płaczą, że są źle traktowane, ale jak widzę jakich typów sobie biorą to się nie dziwię. Lans, hajs, wygląd, imprezki, może fajnie sie z takim pokazać na mieśćie, czy poruchać ale to są zwykle słabe partie na związek
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ehhh... Ile razy wam trzeba tłumaczyć

1. Większość ludzi to barany. I nie ma różnicy że różowe czy niebieskie. Różowe lecą na hajs i wygląd, niebiescy nawet jeśli są w szczęśliwych związkach to szukają "przygód". Jest to zaprogramowane w nas od urodzenia i jeśli ktoś nie jest świadom tych pierwotnych instynktów, to właśnie tak będzie żył. Jak bydle w chlewie.
2. Jeśli jesteś za tym aby wrzucać jak najszybciej
  • Odpowiedz
@Ponczo88: za co bzdury. Faceci będą mówić, że kobiety łatwiej, a kobiety, że zdecydowanie faceci łatwiej. Wyrabiamy sobie zdanie zależące od naszego doświadczenia w tym temacie. Jak słyszysz o większej ilości zdradzających kobiet to to przyjmujesz to za prawdę, inna osoba będzie słyszała to o facetach i powie, że to przecież faceci są gorsi xD.
OBIE płcie zdradzają bo to nie zależy od płci, a od człowieka. Jego godności i
  • Odpowiedz
@AcyX: Macie z koleżanką rację, że cały czas to faceci częściej zdradzają. Choć statystyki kobiece wzrastają.

Co do ostatniego zdania - no tak to wygląda, moim zdaniem z jednej przyczyny: otóż faceci poprzez wychowanie i dojrzewanie wykształcają w sobie wizerunek kobiet jako płci idealnej, by tak rzec - lepszej.

Tymczasem okazuje się, że... jesteście jak my. Nie lepsze, nie gorsze. Macie swoje wady i zalety, macie też wgrane oprogramowanie ewolucyjne,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pracowałam przez chwilę w mediacjach. I to co pisze/ mówi jedna ze stron to prawie nigdy nie pokrywa się w 100% z prawdą. Zawsze opowiadamy świat swoimi oczami. Jak połączysz opowieści obydwu stron to też nie do końca ukazuje rzeczywistość. Trzeba mieć naprawdę dużo obiektywnych informacji i opinii, żeby móc to ocenić.
  • Odpowiedz