Wpis z mikrobloga

Szczerze to przydałoby się w końcu wymusić na google możliwość modowania androida. Dzisiaj telefony które mają odblokowane poszczególne elementy hardware'u mogą się bawić w customowe wersje gcam dzięki czemu mogą dostarczyć powalającą jakość zdjęć na danym urządzeniu w zasadzie od ręki.

Poza tym, chciałbym powiedzieć ludziom co posiadają #iphone #ios że kompletnie się nie opłaca kupować telefonu który jest uzależniony od systemu i firmy. Absolutnie warto kupić telefon z #android nawet za 1500zł i poświęcić tą godzinę czy dwie na zapoznanie się z odstępnymi modyfikacjami czy kernelami. Nie, naprawdę. Dzięki temu można od ręki z telefonu za 1000zł zrobić telefon za 2000zł przez samą modyfikację kernela w celu poprawy wydajności czy pracy na baterii, instalację gcam z plikami konfiguracyjnymi, czy nawet instalację modułu dolby/viper4 który pozwala poprawić jakość dzwięku jaki płynie z urządzenia.

Każdy kto twierdzi że iphone jest lepszy bo nie trzeba nic modyfikować nie ma serio pojęcia o czym mówi... niestety, ale właśnie łatwa możliwość konfiguracji urządzenia pozwala wycisnąć z niego MAX, nawet z ifona.

#xiaomi #windows #pcmasterrace
  • 19
@LubieKiedy: redmi note 8t/note 10 pro bo są chyba najprostsze do zmodyfikowania przy czym najtańsze chociaż wpierw bym przejżał forum xda by ogarnąć co na nich pójdzie i jakie są tego efekty, a co się uzyskuje? nie żartuj, masz w głównym poście
a ja wolę wyjąć telefon z pudełka i on, uwaga, działa.


@Nie_znany: głupota takich ludzi mnie rozwala, no mój też działa po wyjęciu, ba, okazuje się że za 700zł miałem ifona 7s z androidem którego sobie ulepszyłem.

wy serio jesteście idiotami jako ludzie, poziom waszych argumentów to bulszit
@czywamsienudzi: znowu ten temat XD. Zrozum że niektórzy mają #!$%@? na Androida. Używałem Androida od 2009 do 2016 czyli dłużej niż żyje połowa wykopków XD, na xda zęby zjadłem i uważam to raczej za hobby niż konieczność albo oszczędność (wtf?). Od 2016 lecę na iOS i nie uśmiecha mi się wracać do gorszych usług m.in. płatniczych i braku wsparcia po roku.