Wpis z mikrobloga

@ChomikTwardyposlad: Mam Cinturato w 159, w 1 sezon (może z 9k km) #!$%@?ło ponad 2 mm na obu osiach, za to trzymają dobrze. Wcześniej miałem P0 - zjadło ich jeszcze więcej, ale kleiły świetnie (sucho, mokro - klasa). P7 to trochę lepszy kompromis między przyczepnością a twardością, cena też w porządku. No i nie oszczędzam ich, więc trochę się nie dziwię, że tak znikają ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Funky666
Miałem już w koszyku Pirellki, ale się przestraszyłem jakieś opinii na Ceneo, że robią się bąble. Z drugiej strony Pirellki można teraz wyciągnąć za 250 ziko, a te Miśki są dla mnie w cenie z kosmosu — prawie dwa razy więcej.

Trochę mnie uspokoiłeś i chyba zamówię sobie jednak kapcie z Włoch.
Dzięki.
@ChomikTwardyposlad: Myślę, że każda się może uszkodzić, ale żeby same z siebie się bąble robiły to chyba tylko na chińskich widziałem xD Ja chyba znowu kupię P7 jak te mi się skończą - zadowolony jestem generalnie. Kiedyś się wkurzyłem i kupiłem specjalnie twardsze, żeby się tak nie zużywały (Potenzy po tym jak zajechałem P0), to sobie potem plułem w brodę, bo się jeździło jak na betonowych kołach.

Zresztą jak nie pałujesz