Wpis z mikrobloga

Przybyło kilka nowych flakonów to wrzucam małą rozbiórkę. Wszystko z tej listy jest już u mnie, więc wysyłka ekspresem na początku przyszłego tygodnia.

Nazwa - ilość dostępnych ml - cena za ml - przydatne linki - opis

1. Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP - 150 ml - 5,4 zł/ml - fragra / parfumo
Zapach zdobył na tagu już sporą popularność i był wielokrotnie rozbierany. Natomiast nie przypominam sobie, żeby ktoś rozbierał go w cenie niższej niż ta, za którą udało mi się wyrwać tę butlę. Same perfumy mógłbym określić jako połączenie zapachu waty cukrowej z klimatami lekko aptecznymi (słodki syrop, bandaże). Parametry bardzo dobre - siedzi spokojnie 10h+ i na mojej skórze dosyć wyraźnie projektuje, więc należy uważać z aplikacją. Dodam jeszcze, że jest to pachnidło, za które często lecą komplementy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi - 100 ml - 2,1 zł/ml - fragra / parfumo
Letni, owocowy świeżak, o zapachu figi połączonej z cytrusowymi akordami. Parametry są na tyle umiarkowane, że idealnie wpasuje się w ciepłe i słoneczne lato.

3. Acqua di Parma Colonia Oud - 90 ml - 2,3 zł/ml - fragra / parfumo / recenzja drlove
Bardzo eleganckie i dosyć europejskie podejście do oudu. Zapach wchodzi dosyć ostrym i mocnym oudowym otwarciem z niewielkim dodatkiem cytrusów, później do głosu dochodzą jeszcze skórzane akordy, a sam oud w jak najbardziej noszalnej formie zostaje z nami do końca. Niech nie zwiedzie nikogo koncentracja wody kolońskiej, gdyż parametry są naprawdę dobre i perfumy trzymają się spokojnie te 10h. Przy tym współczynniku ceny do jakości polecam śmiało brać na testy.

Gotowe dekanty (w cenę wliczone szkło):
4. Tom Ford Neroli Portofino - 5 ml (-1 psik) - 30 zł - fragra / parfumo
5. Tom Ford Noir de Noir - 5 ml (-2 psiki) - 32 zł - fragra / parfumo / recenzja drlove
6. Roja Danger Parfum Cologne - 5 ml (-2 psiki) - 50 zł - fragra / parfumo
7. Roja Scandal Parfum Cologne - 5 ml (-2 psiki) - 50 zł - fragra / parfumo / recenzja KaraczenMasta
8. Roja Enigma Parfum Cologne - 4,5 ml - 53 zł - fragra / parfumo

Dodatkowo mogę odlać z flakonów maksymalnie 10 ml takich specyfików:
9. Roja Enigma Parfum Cologne - 11,5 zł/ml - fragra / parfumo
10. Tom Ford Venetian Bergamot - 5,8 zł/ml - fragra / parfumo
11. Tom Ford Tobacco Vanille - 5,7 zł/ml - fragra / parfumo
12. Memo African Leather - 5,0 zł/ml - fragra / parfumo

Rozlewam od 10 ml. Roja od 5 ml.
Szkło brązowe z decant.pl 3 zł, paczkomat 13 zł, odbiór osobisty w Opolu. Płatność BLIK lub przelew.
Proszę o deklarację pod wpisem, rozliczenia prześlę na PW.

#rozbiorka #perfumy
Agrael91 - Przybyło kilka nowych flakonów to wrzucam małą rozbiórkę. Wszystko z tej l...

źródło: comment_1587226267KHhktfB7M7AHFoi2PVktdb.jpg

Pobierz
  • 14
@cartelbby: aha czyli sytuacja jak z aventusem, kupiłem odlewke african w zeszłym roku (nie wiem jaki batch) i w zasadzie pokrywa się z recenzją z perfumowyblog (która jest z 2015r).
Aktualizacja:
1. Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP - 110 ml - 5,4 zł/ml
2. Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi - 100 ml - 2,1 zł/ml
3. Acqua di Parma Colonia Oud - 90 ml - 2,3 zł/ml

Gotowe dekanty (w cenę wliczone szkło):
5. Tom Ford Noir de Noir - 5 ml (-2 psiki) - 32 zł

Dodatkowo mogę odlać z flakonów maksymalnie 10 ml takich specyfików: