Wpis z mikrobloga

Okiem eksperta. Ford Maverick II/Mazda Tribute to spoko auta do codziennego użytku? Większość poruszanie się rekreacyjne przez Polskę. w tym jakieś 20% terenu niedostępnego dla zwykłych osobówek bez napędu na 4kola.(ale też i nie off-road)

Jak z ich awaryjnością i problemami z korozja? W przedziale 6-10k da się już coś sensownego znaleźć?

#motoryzacja #samochody #ford #mazda
ImeNs - Okiem eksperta. Ford Maverick II/Mazda Tribute to spoko auta do codziennego u...

źródło: comment_1587211864xu4XEUjG6ndCjMh9C4XmuC.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@ImeNs szukałem dla siebie escape 2 , jest ogólnie bryndza . Te starsze rdzewieją, części ciężko dostępne. Za 10k może jakiegiś 2.3 wyrwiesz ale ja bym się w to nie pakował. Jak chcesz tak niewiele wydać to chy a cheeroke będzie lepszy.
  • Odpowiedz
@ksiak: w klatkach dla gekonów. Co za różnica? Chce wydać max 10k na auto, bo moge, bo tylko tyle chce. Na pakiet startowy też mam, ale nie chce wydać równowartości zakupu auta, dlatego pytam czy warto się tymi modelami interesować w tej kasie.
  • Odpowiedz
@PeterFile: w mojej opinii nie. Te jeszcze wywołują u mnie ooztywyne emocje, rav4 już nie.

Zresztą, pomysłów na kolejne auto mam kilka, ale niektóre sprawdzam i dopytuje czy da się kupić w tej kwocie. Czego nie jestem pewny to skreślam, aż się wyłoni lider ( )
  • Odpowiedz