Wpis z mikrobloga

@SoboleskU: dokładnie. Niech sobie spawacz sam kupi maskę albo niech jedzie do UK albo Norwegii. Polska ma ogromny potencjał rolniczy oraz węglowy. Nie musimy mieć wykwalifikowanej kadry skoro mamy tak dużo surowców. Jeśli byśmy jedli tylko polskie jedzenie. I tylko polski węgiel. Bylibyśmy zdrowi ze NFZ nie byłby wogole potrzebny.

A tak na serio, nie rozumiem jak można pluć na lekarzy i pielęgniarki. Kazdy z nas już ich potrzebował przy porodzie,
  • Odpowiedz
@hang_the_DJ:

Te koty to jakiś zakamuflowany coming-out, bo nie czaję :d


dokladnie masz racje, nic nie czaisz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane,
SoboleskU - @hangtheDJ:
 Te koty to jakiś zakamuflowany coming-out, bo nie czaję :d
...

źródło: comment_1587212356v6ytnCtMnA3Ej3nW4CUFVC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@bigblackduck: chciałem jeszcze przypomnieć, że średni wiek lekarzy i pielęgniarek w Polsce to ponad 50 lat. Są w grupie ryzyka, zamykamy wszystko żeby chronić osoby w grupie ryzyka a ich posyłamy na front bez środków ochrony xD
To jak by wysyłać inwalidów na front bez uzbrojenia.
  • Odpowiedz
@bigblackduck Mamy ochronę zdrowia, a nie służbę. To mała ale istotną różnica.

To trochę problem Państwa, że przez lata olewano medyków. Dynamo nas na każdym kroku, obiecywano mnóstwo rzeczy z których się wycofano. Osobiście się dziwię, że jeszcze tak wielu z nas pracuje i nie rzuciło kwitem (sam nie opuściłem żadnego dyżuru).
Niech państwo zapewni odpowiednie wynagrodzenia, zapewni nam środki ochrony osobistej (a nie tak jak do tej pory przekazywanie datków od
  • Odpowiedz
A co do żołnierzy to coś mi sie kojarzy że jak mieli jechać do iraku/afganistanu to nie którzy nagle odkrywali że są pacyfistami i nie że nie pojadą.


@pukpukbumbumtratatabenc: wiesz, przysięgali bronić Ojczyzny i za nią umierać - nie wnioskowali o obywatelstwo tamtych krajów...
  • Odpowiedz