Wpis z mikrobloga

Matka mnie dzisaj obudziła o 7 rano, tylko po to żeby mnie poinformować, że mam dzisiaj nigdzie nie wychodzić, bo radioaktywna chmura z Czarnobyla będzie zbliżała się do Polski i będzie powodowała raka i inne schorzenia, w skrócie powtórka z 23 kwietnia 1986. Nawet nie probowalem jej wytłumaczyć, ze pożary w Czarnobylu nie zwiększają radioaktywności, bo prawie od razu zrobiła mi wykład o śmiertelności 5g i ze to rządowy wynalazek, który ma spowodować czystki etniczne (gdzieś wyczytała ze musi umrzeć 2,5mld ludzi wiec sobie połączyła fakty), a ludzie będą umierali przez niego na raka i inne schorzenia. Jak my mamy iść cywilizacyjnie na przód jak tacy ludzie jak moja matka nadal istnieją.
#5g #foliarze #bekazpodludzi
  • 9
@wieczna_zieleninka: Ja już nawet z tym nie walczę, tyle ile ja jej już jakiś filmów z naukowymi argumentami pokazałem, to i tak mówi, ze naukowcy kłamią, bo rząd im karze żeby nie wzbudzać paniki. Do takich ludzi nie dotrzesz, bezsensowna gadka spiskowców bardziej do nich przemawia bo jest prostsza i nie zawiera skomplikowanych zdań. I tak moi ulubiony argument to „jestem starsza wiem lepiej” który musi się pojawić w każdej dyskusji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nuuk: ten sam problem u mnie. Im są starsi tym bardziej im odwala. Serio ludzie od pewnego wieku powinni mieć ograniczone prawa wyborcze, jak dzieci