Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chodtok: chyba nie doczytałeś jego drugiego komentarza, ale już go zjechałeś, dobra robota. Myślał, że to jakiś eufemizm, dlatego pytał czy chodzi o dosłowne tłumaczenie czy o co...
  • Odpowiedz
Myślał, że to jakiś eufemizm, dlatego pytał czy chodzi o dosłowne tłumaczenie czy o co


no myślał że to eufemizm bo nie czyści języka i taka koncepcja wywołała u niego szok xddd

@Dzimi22:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chodtok: skąd Ty wiesz czy on czyści język czy nie i czy taka koncepcja wywołała u niego szok? Naprawdę, ziomek czegoś nie był pewien to już go musisz zjechać?
  • Odpowiedz
@KappaKing: a w sumie nawet że pasuje
@Chodtok, @KochanekAdmina: normalnie #!$%@? mistrzowie humoru, dla was, prawdziwych panów i übermenschów to pewnie są nawet osobne szczoteczki do mycia uszu, dupy i przestrzeni między palcami u stóp
@Dzimi22: no sądziłem że to jakiś nowomodny tekścik albo coś, ja normalnie myję zęby i język szczoteczką i żyję i nawet dentysta mnie ostatnio chwalił że mam zdrowe zęby
  • Odpowiedz
@Pangia: No ja wiem dla ciebie stosowanie nawet osobnych ręczników do poszczególnych partii ciała to pewnie zbędny luksus, a żel do mycia to taki 500w1 za 2zł xD

Nie dziwie się że Polacy za granicą są synonimem brudasów. UGA BUGA SZCZOTKA DO JĘZYKA BUGA BUGA jak zwierzęta #!$%@? mimo że na zachodzi to obowiązkowe każde wyposażenie łazienki xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: wyobraź sobie że osobnym ręcznikiem wycieram łeb, osobnym jajca i osobnym resztę
no ale jak już powiedziałem, człowiekowi aryjskiemu nie dorównam

na zachodzi to obowiązkowe każde wyposażenie łazienki


w piździe byłeś a nie na zachodzie
  • Odpowiedz
@Pangia: biorąc pod uwagę że wyzywasz ludzi którzy się #!$%@? myją to twoje wyjazdy na zachód pewnie się ograniczały do bytowania z 10 innymi chłopami w pokoju w przerwie od zbierania szparagów xD to pewnych standardów mogłeś nie dostrzec xD
  • Odpowiedz