Wpis z mikrobloga

propaganda TVN jest robiona przez inteligentnych ludzi a propaganda TVP przez ludzi z dodatkowym chromosomem


@jarema87: Wyjąśnij dokładnie po czym to stwierdzasz. Chodzi o większą bezczelność? TVP przynajmniej nie odwraca czyichś wypowiedzi o 180 stopni
lastro - > propaganda TVN jest robiona przez inteligentnych ludzi a propaganda TVP pr...
  • Odpowiedz
Dałem plusa tefałenowi. No cóż. Nikt nie jest święty w mediach. Mając taką machinę można sterować ludźmi i tyle, każdy z tego korzysta.
Ale riposta tvn'u jest niemal doskonała i klasa jaką zaprezentowali sprawia, że tvp może zwijać manatki.
  • Odpowiedz
To właścicielami TVNu nie jest już grupa ITI założona przez agentów pionu kontrwywiadowczego SB Mariusza Waltera oraz Jana Wejherta, tylko notowana na nowojorskiej giełdzie spółka Discovery?


@hetman-kozacki: Tak, od 2018.
  • Odpowiedz
@kemawir123:

Jesteśmy niezależną stacją, która dba o wolność słowa.

Błahahaha!
Nie istnieje stacja telewizyjna, która może być niezależna, bowiem aby w ogóle wejść na rynek mediów telewizyjnych trzeba mieć niezły kapitał, a taki jest dostępny tylko dla rządów i wielkich korporacji.
Większość rynku jest opanowane przez jedynie kilka korporacji, które nie są wielkie tylko dlatego, że dają dobre treści.
Nie zesrajcie się tą niezależnością TVN.
  • Odpowiedz
O Hołowni swoim pupilku, który był 10 Kwietnia 2020 na cmentarzu mowili?

Po Kaczyńskim pojechali jak po dzikiej świni :)


@smotek: Hołownia był na otwartej części wojskowej cmentarza, Kaczyński był na zamkniętej części cywilnej.
  • Odpowiedz
@Paruwkowy__Skrytorzerca: > TVP nie znajdziesz dokumentów z krytyką rządu PiS czy PO, czego Ty oczekujesz
max kolonkoz 5 lat tamu zanim mu #!$%@? i stworzyl swoja sekte walsnie o tym mowil ze partia rządząca ustawia swoich ludzi w publicznej telewizji i poprzez nich uprawia swoja polityke wiec nie wiec czemu to dziwi wykopkow w 2020roku xd
  • Odpowiedz
Tym wszystkim ludziom mówiących że TVN jest takie samo jak TVP polecam pewien fragment wiedźmina

Istnieje tylko Zło i Wielkie Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. Bardzo Wielkie Zło, Geralt, to takie, którego nawet wyobrazić sobie nie możesz, choćbyś myślał, że nic już nie może cię zaskoczyć. I widzisz, Geralt, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja,
  • Odpowiedz
@kemawir123 jak ja widzę komentarze pod tym filmikiem to już wiem skąd Ci specjaliści od ekonomii i polityki. Pewnie rocznik ich to co najmniej 2000 ( ͡º ͜ʖ͡º) skoro TVN to szczyt obiektywizmu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
na przykład pomawianie Kingi Dudy przez tomasza lisa w swoim programie na żywo przed wyborami i jawne popieranie Komorowskiego, za co musiał przepraszać? To jest rzetelne dziennikarstwo?


@Paruwkowy__Skrytorzerca: po pierwsze to był program publicystyczno-rozrywkowy a nie wiadomości. Po drugie przeprosił, pokaż mi za które pomówienia i manipulacje przeprosili obecni pracownicy TVP?
  • Odpowiedz
  • 1
@wpisynienawisci bo opozycja była wtedy tak samo głupia. Nic się nie zmieniło
A nie chwalili PO tylko chyba głównie samego Tuska i tu dalej się nie nie zmieniło
  • Odpowiedz
@kemawir123: wykop to jednak #!$%@? do kwadratu
TVPiS #!$%@? glupoty (bo tak jest) - zle
TVN poraz pierwszy mowi cos z sensem - tez zle

Wy to jestescie wybredni. Nic tylko nasrac wam na talerz i kazać wam to zjeść, ha tfuu na was.
  • Odpowiedz