Wpis z mikrobloga

Zawsze śmiałem się z manipulacji TVNU - szczególnie na wydarzeniach na których byłem osobiście a TVN trochę inaczej przedstawił sytuacje... ale "tylko trochę".

TVP jednak wydarzenia o których nawet nie słyszałem przedstawia wręcz w baśniowy sposób idealizując jednych na miano boga a resztę krytykując niczym gdyby byli szatanem.
Ja nie interesując się nawet tym co się dzieje... na zdrowy rozum widzę jakie informacje i propagandę sieją.

Normalne źródło informacji chcąc "ogłupić" obywatela
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: już zapomnieliście ile krytyki bylo na PO, ile afer i przekrętów? PiS strzeliło sobie w kolano i rzeczywiście tą partią i TVPiS zarządza chłopek roztropek z iq 70, doradcy mają jeszcze mniej. Pispo jedno zło! Naród podzielony książkowo.
TVN nie jest niezależne ale robią to z głową, to jest jedyna ale duża różnica, która odróżnia ich od TVP.
  • Odpowiedz
Tylko to nakręcił, kiedy PO było już na dnie


@animoji: Mówisz, że w 2010 PO z poparciem 40%, na rok przed drugimi z rzędu wygranymi wyborami do parlamentu była już na dnie?
Jakbyś miał więcej niż 12-13 lat to byś wiedział, że jednak nie.
  • Odpowiedz
@kemawir123: Elektorat Pisu i tak nie zrozumie o co chodziło w tym oświadczeniu. To jakby inteligentny facet z sarkastycznym poczuciem humoru i dwuznacznymi tekstami próbował poderwac tępą strzałe na dyskotece. Seba który powie ze przyjechal bemka i postawi drinka wiecej zdziala niz on.
  • Odpowiedz
Jedno mnie nurtuje. Skoro wszyscy zrobili raban, że Kaczyński pojechał na groby (a jest "tylko" szeregowym posłem) a jak kandydat na prezydenta Hołownia też to zrobił to jakoś cichosza w tvn.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
różnica między tvpis a tvn jest taka że TVP jest telewizja partyjną finansowana z pieniędzy podatników a TVN jest telewizja ideologicznie lewicową w prywatnych rękach i wcale nie jest wierna jednej partii. Obiektywna nie jest, ale mam wybór i nie oglądając nie finansuje ich w przeciwieństwie do TVP
  • Odpowiedz