Wpis z mikrobloga

  • 388
Wróciłam do domu, chwyciłam za księgę kosztująca niegdyś 12000 zł i mogę się dzielić. Zacznę od popularnego i na topie działu "Na milicjantów..." ( ͡º ͜ʖ͡º)
@1950M @pieczk @namtab__ @mamtukonto @LosB

Milicjant przyszedł do księgarni i chce kupić książkę. Ekspedientka proponuje mu książkę o logicznym myśleniu.
- A co to takiego? - pyta się milicjant.
- Wyjaśnię panu na przykładzie. Czy ma pan w domu akwarium?
- Mam.
- A więc lubi pan naturę?
- Lubię.
- A więc lubi pan też spacery po lesie?
- No tak.
- Najchętniej z kobietą?
- No tak.
- I stąd wniosek. Nie jest pan pedałem. I to jest właśnie logiczne myślenie.
- To jest fantastyczne! Kupuję tę książkę.
Przed księgarnią spotyka kolegę.
- Cześć, kupiłeś książkę?
- Tak o logicznym myśleniu.
- A co to takiego?
- Zaraz wyjaśnię ci to na przykładzie. Masz w domu akwarium?
- Nie mam.
- No to jesteś pedałem.

***

Przychodzi milicjant do sklepu.
- Proszę pana, ile kosztuje ten akordeon?
- Jak dla pana, panie władzo, to sprzedam za pół darmo.
- Skąd pan wie, że jestem milicjantem, przecież ubrany jestem po cywilnemu?
- Tak, ale dzisiaj było już dwóch mundurowych i też chcieli kupić ten kaloryfer.

Te 30 lat temu robili z milicjantów takich debili, że aż mi się z przyjemnością w czasach koronawirusa czyta te kawały ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #polskiedowcipy
Kaplanka - Wróciłam do domu, chwyciłam za księgę kosztująca niegdyś 12000 zł i mogę s...

źródło: comment_158713167575qZzAcsanD6IZPQsgiKcN.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rum-runner pasztetową? Nie. Nie musiałem doświadczyć tego na własnej skórze by wiedzieć jak było. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No może różnica jest taka, że teraz aż tak nie pałują. No... może ZA PEŁO zdarzały się jakieś incydenty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DonMontana Znasz się tak dobrze na ludzkiej psychice czy przeczytałeś co nieco na wikipedii? ()

Nie miej mi tego za złe, ale chcialbym żeby ci tak wpier.olili policjanty jak kiedyś milicja. Wyszedł byś obolaly po miesiącu ze szpitala, byc może nawet odrobinę mądrzejszy. Miłej nocy
  • Odpowiedz
@rum-runner na szczęście nigdy do tego nie dojdzie, bo nigdy w swoim życiu nie zlamalem prawa i nie zanosi się na to zbytnio. Życząc komuś bycia pobitym okazujesz takie samo zezwierzecenie i brak rozumu oraz empatii jak osoby o których rozmawiamy. No ale... może sam jesteś w ich szeregach lub ktoś z rodzinki był lub jest. Gratuluję.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: Mi się podoba kawał z "07 zgłoś się" o milicjancie

Stoi milicjant na moście i wyrywa płyty chodnikowe. Podchodzi do niego przechodzeń i wywiązuje się dialog:
- Co pan robisz?! - pyta przechodzeń
- Patrz pan jaka to ciekawostka - wrzucam kwadraty, a na wodzie robią się kółka! - odpowiada milicjant
  • Odpowiedz
@TankDriver hahahaha, jeszcze tego brakuje w naszym państwie z dykty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwierz mi, że gdyby mieli takie przyzwolenie jak za PRL to ręka by im nawet nie drgnela przy wymierzaniu ciosów obywatelom.
  • Odpowiedz