Wpis z mikrobloga

Wróciłam do domu, chwyciłam za księgę kosztująca niegdyś 12000 zł i mogę się dzielić. Zacznę od popularnego i na topie działu "Na milicjantów..." ( ͡º ͜ʖ͡º)
@1950M @pieczk @namtab__ @mamtukonto @LosB

Milicjant przyszedł do księgarni i chce kupić książkę. Ekspedientka proponuje mu książkę o logicznym myśleniu.
- A co to takiego? - pyta się milicjant.
- Wyjaśnię panu na przykładzie. Czy ma pan w domu akwarium?
- Mam.
- A więc lubi pan naturę?
- Lubię.
- A więc lubi pan też spacery po lesie?
- No tak.
- Najchętniej z kobietą?
- No tak.
- I stąd wniosek. Nie jest pan pedałem. I to jest właśnie logiczne myślenie.
- To jest fantastyczne! Kupuję tę książkę.
Przed księgarnią spotyka kolegę.
- Cześć, kupiłeś książkę?
- Tak o logicznym myśleniu.
- A co to takiego?
- Zaraz wyjaśnię ci to na przykładzie. Masz w domu akwarium?
- Nie mam.
- No to jesteś pedałem.

***

Przychodzi milicjant do sklepu.
- Proszę pana, ile kosztuje ten akordeon?
- Jak dla pana, panie władzo, to sprzedam za pół darmo.
- Skąd pan wie, że jestem milicjantem, przecież ubrany jestem po cywilnemu?
- Tak, ale dzisiaj było już dwóch mundurowych i też chcieli kupić ten kaloryfer.

Te 30 lat temu robili z milicjantów takich debili, że aż mi się z przyjemnością w czasach koronawirusa czyta te kawały ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #polskiedowcipy
Kaplanka - Wróciłam do domu, chwyciłam za księgę kosztująca niegdyś 12000 zł i mogę s...

źródło: comment_158713167575qZzAcsanD6IZPQsgiKcN.jpg

Pobierz
  • 44
@DonMontana no widzisz, jak dobrze posłuchać głosu rozsądku ʕʔ

Kandydatom zdającym do szkoły milicyjnej, zorganizowano test na inteligencję. Każdy z nich otrzymał stalowy sześcian, w którego ściankach wycięto otwory o kształcie koła, kwadratu, trójkąta. W otwory te mieli wrzucić klocki o tych samych kształtach. Po podsumowaniu wyników sporządzono raport do Komendy Głównej MO. "Wszyscy kandydaci wykonali test celująco. Pięć procent zdających wykazało się przy tym niepospolitą inteligencją, dziewięćdziesiąt