Wpis z mikrobloga

#home #homepl #prestashop #webdev

Zainstalowałem czystą instalacje PrestaShop 1.7 na hostingu home i w takiej czystej wersji fabrycznej nawet chodzi tragicznie, mija ponad 20 sekund do czasu aż przeglądarka dostanie pierwszą odpowiedź. To samo w panelu administracyjnym. Próbowałem już ustawiać w różny sposób ustawienia w sekcji Wydajność presta shop ale nic to nie daje. Dodam, że nie mam najtańszego hostingu na home tylko ten za ponad 1000zł netto rocznie.
  • 10
@serczi: jeżeli 20s do pierwszej odpowiedzi to coś nie tak z bazą, jeżeli to czysta PrestaShop to jest to praktycznie niemożliwym by wina była po stronie oprogramowania, spróbuj innego hostingu jeżeli masz możliwość testowania, z home.pl są problemy jeżeli chodzi o PrestaShop
@serczi: rozumiem to tylko uświadomisz sobie to potem gdy problemy będą się zdarzały coraz częściej a przenosiny już nie będą takie łatwe przy dużym ruchu. Najgorsze w tych popularnych serwerowniach jest to, że u nich zawsze jest ok. Zgłaszasz problem z wydajnością to dostajesz odpowiedź że wszystko działa prawidłowo a że serwer leżał 8h to już nieważne.