Wpis z mikrobloga

@Indorek1906: Mi trudno się zgodzić, bo oswaja z zadawaniem przemocy bez życiowej potrzeby.

Nie jestem pacyfistą. Jak nie ma innego wyjścia żeby przeżyć to idź upoluj. Jak ktoś cię uderzy to oddaj mocniej. Jak jesteś bokserem i twój zarobek zależy od tego jak mocno obijesz ryj innego boksera który sam wybrał ten zawód to wal śmiało. Wilk cię atakuje to przywal mu tak że nie wstanie.

Ale póki kostucha nie zagląda
@Indorek1906: no wiem stary nie ma to jak satysfakcja i mozna przy stole powiedziec "o ta na talezu tutaj, jak ja trzymalem za tylne nogi i walilem glowa o drzewo to az z niej plody wypadly ze srodka, jeden sie tak smiesznie ruszal jak michael jackson i mowie do mojego 8 letniego synka patrz mlody uuuuuuuuuuhuuuuuuu ajm bili dźin". Eech, dobre czasy z malolatem.... No i jakie pozyteczne, ten zajac juz
@Bielecki: a wez powiedz, jak sie trafi ciezarnej jelenicy w brzuch tak ze glowki plodow poleca w powietrze i oczko trafi prosto do kieszeni 8 latka ktorego na polowanie wzialem, to wtedy jest jakis bonusow punkt do etyki czy jak to jest ? thx za te twoje oceny ze skali z jakiegos pisma o grach, bardzo potrzebne bez tego nie wiedzialbym ze taki ze mnie slabak