Wpis z mikrobloga

@miki4ever: nie. W praktyce zagłosowałem na Sławomira Mentzen, ze względu na kompetencje jakie posiada, doświadczenie praktyczne oraz aktywne działanie w strefie na którą ma wpływ. Niestety nie otrzymał mandatu. Mimo wszystko nie podobają mi się skrajnie prawicowe pod względem społecznym postulaty ugrupowania do którego należy. Dlatego właśnie bardzo brakuje mi głosowania na wskazanych reprezentantów a nie partie.
  • Odpowiedz
@miki4ever:

Czyli w praktyce popierasz ta partie, ktora zdobyla najwiecej glosow.


Co za belkot xD

Sofisci demokracji. @Desseres powie mu, ze glosuje na kandydata Z , a ten mu odpowie, ze glosujac na kandydata Z, glosujesz na kandydata Y.

Jak w takim razie skutecznie zaglosowac na kandydata Z wedlug ciebie, miki?

Ordynacja wyborcza to gowno, sam od zawsze oddaje niewazne glosy, zeby pokazac, ze chce mi sie ruszyc dupe na wybory
  • Odpowiedz
@baobabtoudi:

to niezły ścisły umysł ktory nie mogl ogarnac ze przyjęcie miliona nierobów z syrii to niezbyt dobry pomysł xD


Ooo, jest juz pierwszy wykopek xD

Ale na wykopie jest znana jako idiotka, ktora zajmuje sie jedynie (WYŁĄCZNIE!) wpuszczaniem imigrantow xD
  • Odpowiedz
@miki4ever:

Czysta matematyka, oddajac glos niewazny zwiekszasz poparcie partii wygrywajacej.


Nie, jesli zacznie sie podawac i uwzgledniac w wyborach liczbe glosow niewaznych w taki sam sposob, w jaki uwzglednia sie liczbe glosow oddanych na dana partie. O tym pisalem.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Brawa za ignorancję. Brawa. Polecam jednak doczytać to może chociaż coś z całej tej rozmowy wyniesiesz. Może nauczysz się wtedy że są różni ludzie, z różnym doświadczeniem z różnych klas społecznych posiadające różne priorytety życiowe.
  • Odpowiedz
@baobabtoudi: To że ma ścisły umysł nie znaczy że nie podejmuje złych decyzji, każdy się myli. Ale wierzę że te podejmowane przez nią są bardziej przemyślane, a plany są dokładniejsze, niż te które podejmują nasi rządzący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unhit mądra kobieta, która w Polsce jest chyba bardziej znana (z powodu propagandy) jako ta zła które wpuszcza uchodźców.
Co do koronawirusa to od polskiego rządu słychać jedynie kłamstwa: byliśmy przygotowani na wirus od miesięcy, robimy wszystko żeby wybory się odbyły po konstytucja, yyy jednak nie jesteśmy na wirusa gotowi, bijmy brawo dla medyków, będzie dobrze, wszystko ok, leci Antonov, wszystko spoko jest, konferencja.
A w Niemczech zajebisty projekt ochrony firm, symulacje
  • Odpowiedz