Wpis z mikrobloga

Własnie #!$%@?łem kierowcę ciężarówki, jechał z 40km/h na awaryjnych na ograniczeniu do 60, wszyscy go wyprzedzają mam do niego ze 100m i nagle wiatr #!$%@? z 5 kawałków tektury falistej na auta przede mną takiej 2x2 metra i przez ten wiatr aż leci na mnie, jakoś wyhamowałem bezpiecznie bo auta do 0 hamowały awaryjnie, te za mną też. Postanowiłem go wyprzedzić, koleś w lusterku ogląda co się dzieje i się śmieje do mnie i na jego nieszczęście 200m przed nami stoi radiowóz na bomach z radarem, podjechałem i zdążyli go zatrzymać. Chlop wysiada i mówi : "no kurde se tektury tak wrzuciłem i zwiało kilka przecież nic się nie stało" Już to widzę jak jakiś różowy na pięknej vespie przy 50km/h omija te tektury. Spisali też moje dane do opisu i mandatu dla gościa i mi kazali jechać. Mam nadzieję że dostanie mandat debil że się zastanowi co wrzuca luzem. Do tej pory ręce mi się trzęsą, dobrze że do środka zjechałem (2 pasy były) bo z tyłu niektórzy z większą prędkością się zbliżali i ledwo ledwo wyhamowali. Dziś kawy już nie muszę pić.

#motocykle
  • 2