Wpis z mikrobloga

@korporacion: Na moim osiedlu jest śmietnik niejako połączony ze sklepem. Przed nim stoją dwa kosze na śmieci na odpady organiczne. No i wszystko fajnie bo akurat mam widok na te kosze. Szkoda tylko wielka, że przed świętami były opróżniane codziennie. Tak ludzie #!$%@? owoce, warzywa, które kupowali kilka dni wcześniej. Robienie zapasów jestem w stanie zrozumieć, ale nie #!$%@? WYWALANIE JEDZENIA DO KOSZA BO PRZECIEŻ JA JUŻ NIE DAM RADY
  • Odpowiedz
@korporacion: no i co? Ja z domu ostatnio wychodziłem bite dwa tygodnie temu, w sumie jak się nauczyłem wypiekać chleb czy raczej to coś co chlebopodobnego szacuje że wyjść będę musiał dopiero za tydzień dokupić pudło drożdży, pewnie z 2-3 zgrzewki mleka i kilka kilo kurczaka. No może jeszcze pokusze sie o jakieś chipsy czy cole chociaż dzięki kwarantannie zacząłem się zdrowo i regularnie odżywiać więc pewnie skończę z kolejnymi
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: xD i kogo tutaj dupa piecze? Napisałem tylko, że kupno zamrażarki tylko dlatego, żeby zmieścić tam 20 kg kurczaka jest trochę głupie. Ale dobra panie bogaczu, samych sukcesów, jak do tej pory w życiu życzę, a może za rok kupisz sobie 600 l zamrażarkę za gotówkę, powtarzam ZA GOTÓWKĘ!
  • Odpowiedz
brawo xD jeszcze nie stałem w.kolejce dłużej niż 5 minut xD


@Klepajro: brawo dla Ciebie xD każde wyjście to dodatkowe ryzyko. czy stoisz w kolejce 40 czy minutę. ominięcie kolejek to tylko dodatkowy bonus
  • Odpowiedz
@dontwolf: Ty jesteś #!$%@? ograniczony? Przeczytaj jeszcze raz dokładnie fragment o zakupach w rzeźni z mojego pierwszego komentarza. Czy w rzeźni kupuje się kurczaki? Cała zamrażarka jest #!$%@? mięsem wieprzowo-wołowym, a może jej 20 proc stanowi drób. Wszystko zostało zamrożone świerzutkie i gatunkowe a nie najtańsze gówno z Kauflanda i Carrefoura niewiadomego pochodzenia, jak tu niektóre bystrzaki wypisują. Koszt zamrażarki masz w załączniku. Jej zawartość mam zamiar zjeść. Dla mnie
smutny_kojot - @dontwolf: Ty jesteś #!$%@? ograniczony? Przeczytaj jeszcze raz dokład...

źródło: comment_15870396108Uk3sRcGN70gWzPOghgnnO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: spokojnie kolego po co ta agresja? To był zwykły żart a ty drugi raz mnie obrażasz, czy to przez to BOGACTWO taka pogarda dla reszty ludzi? Gratuluje zakupu dużych ilości mięsa wieprzowo-wołowego, gatunkowego a nie najtańsze gówno z Kauflanda i Carrefoura niewiadomego pochodzenia a potem zamrożenia świeżutkiego, ale bez faktury nie uwierzę, że jest takie dobre gatunkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
spokojnie kolego po co ta agresja? To był zwykły żart a ty drugi raz mnie obrażasz


@dontwolf: Czemu kłamiesz? Obrazek z brainletem był obraźliwy.

czy to przez to BOGACTWO taka pogarda dla reszty ludzi?


Pogardę mam tylko dla biedy umysłowej. Czyli dla ludzi, którzy muszą się #!$%@?ć do tego, jak ktoś żyje, aby leczyć własne kompleksy. Jak op i paru innych.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: no był. To żart nie może być obraźliwy? Nie rozumiem tylko po co się tak strasznie napinasz, wrzucasz faktury... Co Ty chcesz tu udowodnić?

Pogardę mam tylko dla biedy umysłowej. Czyli dla ludzi, którzy muszą się #!$%@?ć do tego, jak ktoś żyje, aby leczyć własne kompleksy. Jak op i paru innych.


wcześniej
  • Odpowiedz
@dontwolf: No widzisz jakbys od poczatku normalnie gadal zamiast robic glupie obrazki, to pewnie i z mojej strony ta rozmowa wygladalaby inaczej.

A faktura byla po to, aby uscislic twoje obliczenia, w ktorych zakladales, ze kosztowala 1800 zl.
  • Odpowiedz
@unikalny3 ja zrobiłem minimalne zapasy jak już widziałem co się dzieje. Jakieś kasze, makaron, trochę mrożonych ryb i owoców morza. Jak do tej pory byłem x razy w sklepie (zarówno w małych, jak i w Lidlach i Biedrach) i łącznie stałe max. 20min w kolejce.

Za to żałuję, że nie kupiłem więcej alerteku, bo mnie alergia sroga złapała.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Ja w sumie kupuje pierś z kurczaka w promocji po 9,99zł/kg nawet teraz. Nigdzie nie widzialem po 28zł :O Zobaczyles jedno zdjęcie w internecie i tak sobie wkręciles? W sklepach rzadko trafiam na kolejki jakiekolwiek, nawet jeśli to stoje max 5 minut. Jak ktoś se zrobił zapasy to ok, jego sprawa ale z kolei nie wyzywaj tych ktorzy tego nie zrobili od debili :DD
  • Odpowiedz