Wpis z mikrobloga

cooo tooo **** jest xDDDDD


@victor89: O co tobie chodiz? O zakwas do chleba? No jak chcesz sam robić w domu chleba na zakwasie, tonajlpeiej mieć kulturę startowa bakterii i drożdzy odpowiednich, a to najlepiej wziąc... od kogoś kto ma "dobry" zakwas, z odpowiednimi kulturami. Ktoś zrobił incjatywę z taką mapą aby ułatwić ludziom pozyskanie zakwasu "na start".
Jak cie temat interse to mozna tu poczytac
http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchnia/1,121955,14734476,Zakwasowa_mapa_Polski.html?disableRedirects=true
https://www.mojewypieki.com/przepis/zakwas
  • Odpowiedz
gdyby rzeczywiście te osoby ograniczyłyby chodzenie do sklepu to żaden limit osób w sklepach nie byłby potrzebny


@DestructorOfSmiles: #!$%@?ąc od celowości i sensowności limitu, to przecież osób które robiły zakupy (i to jeszcze z głową, myśląc co się przyda i będzie potrzebne, a nie na hura cokolwiek jest nawet jak potem do śmieci pójdzie) była zdecydowana mniejszość. Nawet jeśli było ich więcej niż zwykle - co spowodowało chwilowe niedobory produktów
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: nadmienię, że właśnie wróciłem z carrefoura, nie musiałem stać w kolejce do sklepu, w kolejce do kasy stałem około 2 minuty i jest dzisiaj promo na filet z kurczaka 9,99/kg. Gratuluje rekinie biznesu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dontwolf: Ale piecze nieudacznikow taki luksus. Pewnie dla ciebie taka zamrazarka to wydatek na pokolenia. Bez dobrego systemu ratalnego na 72 m-ce i poreczen majatkowych najdalszego wujowstwa niemożliwy do zrealizowania. Ja kupilem za gotowke, a ty dalej bedziesz #!$%@? wifony. W sumie z tej perspektywy twoj bol dupy jest jak najbardziej zrozumialy.
  • Odpowiedz
@korporacion: Zawsze robiliśmy większe zakupy rzadziej, więc weszło nam w krew i jakoś mamy to ogarnięte. Od czasu akcji z wirusem robimy zakupy jeszcze większe i od marca jestem w sklepie średnio co ok 9-10 dni. A są to zakupy na 5 osobową rodzinę. Także na pewno nam się sprawdza ten system. A i ostatnie zakupy robimy w ogóle na zasadzie zamówienia w necie i tylko je osobiście odbieram -
  • Odpowiedz