Wpis z mikrobloga

@korporacion: Tak kupilem zamrazarke 300L i kilka razy odwiedzilem rzeznie. Do tego kilka zgrzewek papieru toaletowego, ryzu, mąki, mleka, wody i dzieki temu obecnie wychodze z domu po chleb raz na 3 dni do sklepiku osiedlowego, a markety zostawiam debilom lubiacym kolejki. Dodam jeszcze ze zakupilem 20 kg piersi z kurczaka po 13 zl zanim cena wzrosla do 28 zl, czyli jestem na tej operacji bardziej do przodu niz przecietny wykopiek
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Jak cos to u mnie w sklepie filet jest po 13.99, dokladnie przez dwa dni byl w cenie powyzej 20zl/kg. Skoro wychodzisz do sklepu raz na 3 dni to wychodzisz dokladnie tak samo czesto jak ja, ktory z przygotowan zakupil sobie wczesniej dwa chleby, dwie zgrzewki wody i 3 puszki konserw. Nie musze robic zakupow w markecie, robie je w mniejszym sklepie w ktorym i tak obowiazuja nakaz 6 osob
  • Odpowiedz
@k1906: Racjonujesz jakos te swoje 3 konserwy czy od razu rzuciles sie na nie? XD

Porownywanie wydatkow na zycie jakiegos samotnego przegrywa do 4-osobowej rodziny, gdzie nie zszedlem w ciagu ostatnich 2 lat ponizej 5k na miesiac.

BTW w moim sklepiku osiedlowym nie ma dobrego miesa, a tak jak powiedzialem nie zapuszczam sie dalej.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: A co to ma do rzeczy jak duze zakupy robisz skoro i tak robisz je raz na 3 dni? Chwalisz sie czy zalisz ze swoimi 5k? Nie ma sensu ciagnac dyskusji skoro od wjezdzasz od razu ad personam a jestes na tyle idiota, ze nie potrafisz sprawdzic czy mieso nadal kosztuje 28 zl. Zyj dalej w swojej foliarskiej bance i dokup jeszcze schron atomowy DLA CALEJ 4 OSOBOWEJ RODZINY
  • Odpowiedz
@k1906: A czym ja się niby chwalę? Zwyczajny efekt skali. Znajomy kupił do firmy duży zapas paliwa, bo obecnie jest tanie, a później nie wiadomo jak będzie. Ale kiedy mi o tym opowiadał, to nie zesrałem się, że się przechwala. Po prostu z punktu widzenia mojego gospodarstwa domowego zakup cysterny paliwa jest nieopłacalny. Ale już 2 duże wózki z selgrosu najpotrzebniejszych rzeczy z długim terminem ważności jak najbardziej tak. Bo nie
  • Odpowiedz
@orzel-jastrzab: Przecież @smutny_kojot: nie ma ani zarobków ani rodziny.

Jest mu po prostu głupio, że uległ panice i szykował się do apokalipsy, a tu lipa ¯\_(ツ)_/¯ wszystko toczy się prawie normalnie. Zaraz nawet ten głupi limit kas zmienią.

a markety zostawiam debilom lubiacym kolejki.


@smutny_kojot: Byłem kilka razy w różnych marketach i może 2 razy stałem w kolejce. Z czego nie dłużej niż w normalnych warunkach przy kasie. Za
  • Odpowiedz
@korporacion: teraz sobie przypomnij ile wtedy kosztowały poszczególne produkty i jeszcze raz się zastanów czy rzeczywiście w tym wszystkim chodziło o zamykanie sklepów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: @korporacion: pany, każdy ma inny sposób na życie więc po #!$%@? skakać sobie do gardeł. Też kisnę z tych ludzi co robili takie zapasy, a i tak #!$%@?ą codziennie po świeży chleb do sklepu. Moje życie np. jeżeli chodzi o sferę zakupową się nie zmieniło w ogóle, czy przed pandemią czy w trakcie chodzę do większego sklepu raz na tydzień i to tyle - pomaga mi w tym fakt,
  • Odpowiedz
Byłem raz w dupie i akurat nie #!$%@?ło gównem.


@smutny_kojot: No nie powiem fajne masz zainteresowania. Tarzanie się w fekaliach. Ciekawe.

bo i tak zagrożenie istnieje nawet gdy są 4 osoby w sklepie?


@smutny_kojot: no, no. Morowe powietrze! Wszyscy zginiemy! ()

Ach ci foliarze...
  • Odpowiedz