Wpis z mikrobloga

  • 116
Koleś mature pisał już po poprzednim kryzysie finansowym. Dobrze ze w rządzie bedzie ktoś z dużym doświadczeniem w kryzysach XD
  • Odpowiedz
@szzzzzz: No bo jak klasyczka powiedziała za 6 tysięcy to idą tam pracować tylko idioci lub złodzieje

Albo chłopaczki, które potem sobie wpiszą stanowisko w CV
  • Odpowiedz
@szzzzzz: i nie grzeszy doświadczeniem - jak przeglądałem jego zatrudnienie, to całkiem sporo już przeszedł, kilka fajnych stanowisk w zarządach i w ogóle; z drugiej strony oglądałem wywiad z nim do jakiejś internetowej telewizji - jak zaczyna swoją myśl od "bo jak rozmawialiśmy z kolegami na studiów", to nie wiem, czy te wcześniej piastowane stanowiska nie były jakimś stażem czy co...
  • Odpowiedz
#!$%@? koleś ma 27 lat i zostaje powołany na wiceministra finansów


@szzzzzz: akurat w tym nie widzę żadnego problemu. Wiceministrowie mają mniejszą rolę polityczną, większą praktyczną. Jeśli ktoś jest specjalistą w swojej dziedzinie, to nie widzę żadnych przeszkód.

Od polityka wymaga się by zjadł zęby na politykowaniu, chociaż zdarzają się bystrzy młodzi.
Ale od specjalistów nie wymaga się wieku tylko efektów.

Mam problem z tym, że pewnie nie jest specjalista na
  • Odpowiedz
Jego CV szału nie robi. Tak jakby ktoś się zastanawiał, jak wielkim jest specjalistą.

Pracował w jego gabinecie politycznym, gdy ten był jeszcze wicepremierem i ministrem finansów. Potem został doradcą Morawieckiego już jako Prezesa Rady Ministrów. Następnie był doradcą Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Pełnił też funkcję dyrektora Departamentu Oceny Skutków Regulacji w KPRM, a na początku tego roku został mianowany na Koordynatora Oceny Skutków Regulacji.


Patkowski (rocznik 1991) nie ma finansowego
  • Odpowiedz
#!$%@? koleś ma 27 lat i zostaje powołany na wiceministra finansów... Kraj z gówna


@szzzzzz: @Jade: Nie będę bronić #!$%@? z PiSu, ale argument wieku jest słaby.
Kanclerz Austrii ma 33 l. teraz i to kraj który sobie dobrze radzi obecnie.
loczyn - > #!$%@? koleś ma 27 lat i zostaje powołany na wiceministra finansów... Kraj...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@loczyn: ale Austria to nie polski #!$%@?łek gdzie bez przerwy wyrastają jakieś Misiewicze, Jannigery o wątpliwych kwalifikacjach
  • Odpowiedz