Wpis z mikrobloga

Odwieczna Zasada Auto dla Prawdziwego Faceta to jest jak Pierwsza Kobieta zawsze na 1 miejscu czyli jak masz i dbasz tak masz w cyklu prawd ukrytych kazdy Prawdziwy Facet swoje najcenniejsze skarby trzyma pod kocykiem.
I o to moja ,, RUDA '' Partnerka - Renata , Magdalena w opcji przechowania w dobrych warunkach lokalowych prawie jak dziewczyna jak chcesz poglaskania trzeba odkrycia i poglaskania i zakrycia oj juz chyba przebi........#!$%@? nawet ziomala KICKSTER-a MotoznaFce , MotoBieda i Zlomnik .PL zaraz wiele kobiet mi #!$%@? kazanie ,ze jestem opryskliwym Mizowinem i Seksisto no ale cos po Blaharach idzie oczekiwania no ale do rzeczy , bo NIE lubie obalania kijem G............ ho , hi , hu , hy , he , ha to przechodzie do Auto Reklamy nie koniecznie takiej z Opcji Niemiecka Precyzja sprzedam BEZ WYPADEK a po roku na badaniach okazuje sie , ze #!$%@? ULEP skladany z 4 lub 3 ewentualnie 2 w Jeden Samochodzik z lewymi papierami , kradziony i z cofanym licznikiem Przebiegu cos jak dziewczyny w klubach Kilo Szpachli i 2tony farby w opcji nowej Po Liftowej na import ho, hi , hy , he , ha a tu oryginalna Ruda laska tylko metalowa i zadbana i utrzymana tak jak trzeba

#motoryzacja #samochody #renault #motobieda
emulegator - Odwieczna Zasada Auto dla Prawdziwego Faceta to jest jak Pierwsza Kobiet...

źródło: comment_15869587497cG95VZaI8ZdnOWbk4ANrd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz