Wpis z mikrobloga

@kajak98: CSL Map View na steamie masz taki mód.
Potem w grze wchodzisz normalnie w ustawienia, i szukasz tam na lewo w „kategoriach” ustawień do tego moda CSL Map view, i klikasz i klikasz przycisk Exportowym and run map czy coś takiego. Możesz tez przy każdym save gry to robić i potem odnaleźć w folderze ()
@piotreeek: Miałbyś jakis plan jak zbudować dobrze tory, tak aby pociągi się nie „korkowaly”? Mam w oddali tory, wiec podciagnalbym je, tylko chciałbym to dobrze w miarę zrobić xd
@kajak98: Możesz zaznaczyć na mapce o które tory chodzi? Bo ja ślepy i żadnych nie widze :<
Sam z torami nigdy problemu nie miałem, ważne tylko robić rozjady za i przed stacjami, żeby pociągi miały wybór gdzie jechać.
@Yaggar: nie nie, torów na mapce nie uświadczysz bo są daleko, to narazie koncepcja jest. We wcześniejszych mapach miałem problemy ze się korki robily, i chciałbym przyszłościowo tego uniknąć. Dodam ze tory łączyłyby ta mała strefę przemysłowa (te duże kwadraty na południowy zachód) (przyjmuje ze Północ jest na gorze),
Stare miasto oraz planowane na południowy wschód nowe miasto- czyli takie wieżowce i inne #!$%@?. Tam znajdowałby się dworzec główny. Tak bym