Wpis z mikrobloga

No jak masz ciekawe życie i robiłeś coś oprócz walenia konia to spokojnie odpowiesz na to pytanie xd


@NapBukaj: ta, a potem jak napisze A4 o sobie i zapyta

a u ciebie?

to w 90% przypadkach jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@January25:

"co tam" to najlepsze rozpoczęcie rozmowy jakie istnieje.
Jezu jak mnie w-------ą takie karyny na tinderze co uważają że rozpoczęcie rozmowy od "co tam" jest c-----e nieoryginalne i one gardzą ludźmi którzy tak piszą. TY KUHWA GŁUPIO KUHWO. Jakbym dostał wiadomość
  • Odpowiedz
@pozory normalnie jej odpowiedział, typowo jak 95% lasek na tinderze gdy ktoś pierwszy do nich zagada więc w czym tu widzisz problem? jej zależy na kontakcie to niech sie stara zdobyć jego zainteresowanie
  • Odpowiedz
@January25: Klasyka gatunku. "zaskocz mnie/ na hej, co tam nie odpowiadam/ bądz inny niż wszyscy". Wdałem się ostatnio w gadkę z laską bo wydawała się całkiem ok. Głupi ja po prośbie o napisanie co u mnie w życiu i jak spedzam kwarantanne rzeczywiscie napisałem jak leci po czym spytałem o coś w podobnej formie, JEB-- Anonka liked your message -- i tyle z jej wywodów. Zakończyłem tą rozmowę.
  • Odpowiedz
@Reaamu: A chyba na tym polega "poznawanie się" żdby ta "obca" osoba stala się twoim znajomym, ale to wynaga odlozenia smartfona, wyjścia troche do ludzi by dowiedziec sie na czym opiera sie zycie w spoleczenstwie, a nie przesuadywanie 24/7 z mordą w telefonie. Ty masz mozg czy juz twoj smartfon go przejal i myśli calkowicie za ciebie?
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: Żadnej dzisiejszej różowej nie zależy na kontakcie xD troche to wina spermiarzy, a tez wina smartfonów że dzisiejsze różowe sa odmóżdżone i nie potrafią samodzielnie myśleć - robi to za nich ich smartfon wiec nie spodziewaj sie po takiej czegoś kreatywnego. Pora zaczac celowac w starszw różowe z rocznika minimum '96 bo jeszcze sa w miare normalne i maja jakies zainteresowania, a najlepiej to olac ten temat i kuoic
  • Odpowiedz