Wpis z mikrobloga

g---o router od ISP ma takie ograniczenia.


@korni007: nawet moj connect box nie ma takich ograniczen ;p poki porzadniej nie bawie sie w sieci to taki router od isp mi w zupelnosci wystarczy :)
  • Odpowiedz
@Shatter: Ale sieć 5G nie oznacza częstotliwości 5Ghz tylko sieć piątej generacji. Sieć 5G używa różnych częstotliwości w celu zapewnienia lepszej (szybszej,- przede wszystkim z mniejszymi opóźnieniami) łączności. Dodatkowo częstotliwości, które będą używane w 5G są generalnie w użyciu od wielu lat. Same moce, które dotrą do użytkownika są bardzo niskie.
  • Odpowiedz
@Shatter: Maszty sieci 5G nie będą instalowane pod miastem (4g tez nie są). Problemem nie jest częstotliwość tylko moc w miejscu, w którym jesteś (czyli zazwyczaj stosunkowo daleko od masztu) - a ta jest niska.
  • Odpowiedz
Chciałbym żeby Scifun zrobił serie filmików podobnych do tych o płaskiej ziemi i tam uwalał te teorie spiskowe i g---o filmiki o szkodliwości 5g


@roxor0: Też bym chętnie obejrzała! Seria o płaskiej ziemi była super. Niestety problem z takimi filmami jest taki, że one docieraja zazwyczaj do tych, którzy i tak nie wierzą w plaską ziemię/inne teorie spiskowe, zamiast trafiać do tych, którzy wierzą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Shatter: Ja nie polecam Fal 96,6 MHZ. Ostatnio miałem je blisko głowy, włączył się budzik w radiu i mało co nie ogłuchłem. Dlatego należy zakazać fal ... radiowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz