Wpis z mikrobloga

A gdyby tak dało się płód który ma wady genetyczne przenieść do ciała mężczyzny, tak by mógł donosić ciążę za kobietę, łącznie z wszelkimi konsekwencjami tego typu zabiegu, z narażeniem własnego życia, zdrowia itd. Myślicie że wielu kucy spod tagu #konfederacja użyczyłoby swojego ciała dla takiego czynu? Wszakże to tylko kilka miesięcy fizycznego i psychicznego cierpienia, co to takiego dla tych twardzieli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #rozowepaski
Pobierz saakaszi - A gdyby tak dało się płód który ma wady genetyczne przenieść do ciała mężc...
źródło: comment_1586929310Zyy8IJ7eJRjSSXpM4g7OI8.jpg
  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MostlyRenegade: Ja nie mam wyrobionego zdania bo to nie jest takie proste.
Znam babeczkę co dokonała aborcji i strasznie z tego powodu cierpiała. Leczyła się nawet psychiatrycznie i próbowała targnąć się na życie.
Dodam tylko, że wyrzuty sumienia pojawiły się u niej po 20 latach. ( pewnie dlatego, że koleżanki miały już dorosłe dzieci a ona została sama)
Mimo, że mam w dupie czy sobie ktoś #!$%@? życie to moje wewnętrzne
Mnie to śmieszy, że przeciwnicy aborcji tak ochoczo przytaczają argument - urodzić i oddać do adopcji. Może jakby dziecko było zdrowe, ale chorego nikt nie adoptuje, no może czasami tacy się zdarzają z poczuciem jakiejś misji i chcą wychować chorego dzieciaka. Nie życzę sobie, moim siostrom, przyjaciółkom ani żadnej kobiecie żeby musiala stać przed takim wyborem - urodzić czy usunąć płód z defektem, jednak jeśli przyjdzie co do czego to byłoby fajnie
A gdyby tak dało się płód który ma wady genetyczne przenieść do ciała mężczyzny, tak by mógł donosić ciążę za kobietę, łącznie z wszelkimi konsekwencjami tego typu zabiegu, z narażeniem własnego życia, zdrowia itd.


@saakaszi: nie, nie zgodziliby się, pójdę o krok dalej i powiem, że gdyby ich spotkała sytuacja że partnerka miałaby urodzić arlekina z narażeniem życia, sami darliby mordy że trzeba usunąć
@saakaszi: aborcja to moim zdaniem najtrudniejszy temat ze wszystkich tych kontrowersyjnych.
Nie zgadzam się na zakaz aborcji, jaki proponuje Godek, ale tym samym nie do końca zgadzam się z hasłami, które głoszą kobiety "moje ciało, mój wybór". Owszem, płód rozwija się w ciele kobiety, ale jest to też dziecko mężczyzny. Uważam, za niesprawiedliwą sytuację, gdy partnerka nie chce mieć dziecka, a partner chce i ona może je bez problemu usunąć bo
@saakaszi: Jacy ci „obrońcy życia” to są hipokryci to głowa mała. Serio usunięcie płodu z defektem, którynie ma świadomości jest ble, ale już wpieprzenie dziecka to jakiegoś ośrodka i skazanie go na samotność, bo szanse na adopcje są minimalne to już jest super postawa. Ci którzy mówią, ze to takie super zajmować się chora osoba to może niech ida na wolontariat, albo coś. Ja z rodzina zajmowałam się chora babcia zaledwie
@saakaszi: nie kuce a narodowcy spod tagu konfederacja. xd No i to tez pod publikę. Kuców problem nie dotyczy, bo i tak nie ruchają. Tak wiec wolą się zajmować ekonomią. Natomiast narodowcy w konfederacji to creme de la creme ruchu narodowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) większość zwolenników ro takie Sebki, kibice. Wiadomo, zakaz aborcji żeby nie wyjsc na lewaka a tymczasem jak przypadkowo partnerka zaciąży to albo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@saakaszi: oczywiście, że nie, ba, gdyby mężczyźni mogli rodzić, to aborcja od dawna byłaby na życzenie.

Mężczyznom łatwo uciec od odpowiedzialności i dyktować kobietom, co powinny zrobić w sytuacjach, które ich dotyczyć nie będą nigdy. Jednocześnie żaden z tych obrzydliwych obrońców życia nie wspiera takiej kobiety, kl która musiała urodzić ciężko chore dziecko. Żaden też takiego dziecka nie chce adoptować. Rzygam takimi ludźmi.