Wpis z mikrobloga

Czasy to byli jak n-----------m z Ericssonem 388 i śmialem się z benefona ojca jak szpanował przed sąsiadami, że ma głośnomówiący xD w ogole nazwa benefon xD smycze stały się popularne około 2001-2 roku. Pamiętam, że jak przychodził list czy godzisz się na przejście z centertel na nową markę Idea w technologi cyfrowej zamiast nmt to jeszcze tych cegieł nie dało się zawieszać. Pamietam, że nosiłem nokie 8210 na smyczy sporo pracowników
  • Odpowiedz
@Mala_kicia: pamiętam! Kuzyn nosił tak nowiuśki telefon. Akurat byliśmy nad wodą i chłopaki się wydurniali na pomoście. Inny go pchnął, wpadł do wody, telefon się odpiął (albo smycz zsunęła?), no i... po telefonie. Nie udało się znaleźć ¯\_(ツ)_/¯
@michal-misior, pamiętasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mala_kicia pamietam jak mając 16 lat kupiłem soboe super telefon. Była to jakaś motorola. Oczywiście chcąc pokazać ją światu, zawiesiłem ją na smyczy smycz na szyi i ruszyłem rowerem do kumpli. Byłem tak podniecony nowym telefonem, ze chciałem przyszpanowac ekstra wirażem przed znajomymi. No i wiraż wyszedł doskonale z tym, że prawa fizyki są bezwzględne i telefon zawieszony na mojej szyi, wytracił prędkoąć na kierownicy rozbijają wyświetlacz...
  • Odpowiedz