Wpis z mikrobloga

@ideolog: Też mam adblocka dla wygody. Ale czasami go po prostu wyłączam. Akurat filmweb to strona z rigczem i z tego co się orientuję to chyba od początku robiona przez community. Jak ktoś to trzyma w ryzach to chyba fajnie, żeby dostał dwa złote, co? Streamerowi ludzie wysyłają kesz, a już, jak zobaczy dwie reklamy to dostaje ataku gorączki krwotocznej (,)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
@Volvostationwagon: rozumiem co chcesz przekazać, tylko problem leży w tym jak komunikat został napisany, z pretensjami do odbiorcy, wtedy aż się odechcewa korzystać ze strony skoro cholernie nie jest ok to, że mam włączonego Adblocka. A wystarczyłoby inaczej sformułować treść i przekaz aniżeli grać na emocjach, jeszcze takim językiem
  • Odpowiedz
@Volvostationwagon: No nie wiem czy z rigczem. Z roku na rok stawała się coraz mniej czytelna, a teraz praktycznie nie da się jej przeglądać. Jeśli chce się zobaczyć ocenione tytuły to trzeba się przeklikiwać przez dziesiątki stron po 20 filmów, bo wycofano możliwość wyświetlania kilkuset filmów na jednej stronie. Społeczność jest natomiast taka jaka była zawsze - skrajnie toksyczna i kłótliwa. Jedyną zaletą filmwebu jest możliwość sprawdzenia jakie filmy ostatnio
  • Odpowiedz
@ideolog: No może nie brzmi najlepiej, ale jest to kultowy cytat z Pulp Fiction. Jako że strona jest o tematyce filmowej, to akurat pasuje. Nie doszukiwałbym się tu jakiegoś chamstwa, a jedynie żartobliwego nawiązania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ideolog: ogólnie jeśli strona ma kilka reklam w "treści" to nie przeszkadza, ale mnie wkurza że na filmweb zawsze są wielkie na całą stronę - tego się odechciewa już całkiem
  • Odpowiedz