Wpis z mikrobloga

O cie #!$%@?, Kim na prezydenta.

To jest najlepsza kobieca postać, jaką kiedykolwiek widziałam na ekranie. Nie jest przerysowaną cwaniarą, nie jest chodzącym kobiecym odpowiednikiem faceta, nie jest pseudozabawną trzpiotką, której każde ryzyko uchodzi na sucho, bo jest taka wygadana.
Ta postać ma swoje mocne strony i swoje słabości, wiele wątpliwości, dużo siły, ale takiej prawdziwej, porysowanej, nieidealnej.
W ostatnim odcinku było to wszystko pokazane. Niesamowita końcówka, Kim na prezydenta.
#bettercallsaul #seriale
BarkaMleczna - O cie #!$%@?, Kim na prezydenta.

To jest najlepsza kobieca postać, ...

źródło: comment_1586869311SUZhgQaRJgSSAl07g4Dmtu.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@iSpofforth: przeciez skyler jest nieszablonowa na wiele sposobow i tez nie jest jednowymiarowa osoba - juz same relacje z walterem kiedy zaczyna z nim wspolpracowac o tym swiadczy

Jest #!$%@?, ale na pewno nie szablonowa.
  • Odpowiedz
@iSpofforth: przeciez glowna mysl watku to wlasnie ze postac Kim jest prawdziwa i w zaden sposob nieprzerysowana.

Kompletne przeciwieństwo Skyler White. Widać scenarzyści się mocno rozwineli.


Wiec piszesz ze postac skyler jest napisana prosto, nawet potwierdzasz to w drugim zdaniu o scenarzystach jakoby ta postac byla lepiej
  • Odpowiedz
@Hekun: jedna z nich to prawniczka ktora raczej znala swojego meza i wiedziala, ze jest moralnie elastyczny a druga z nich to prosta ksiegowa ktora ostatniej rzeczy jakiej by sie po swoim partnerze spodziewala to to, ze ten postanowil stworzyc narkotykowe imperium
  • Odpowiedz
@arcxa: typie tu nie chodzi o urode typek ale o fakt, ze wielu ludzi ktorzy ogladali bb nie trawia skyler (i to jestem w stanie zrozumiec) i nie wrecz uwazaja ja za te zla, a walter to dla nich spoko gosc ktorego zona ogranicza xD kim jest bardziej stonowana ale ona i jmmy znajduja sie w calkiem innym polozeniu niz rodzina white
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: przeciez postacie kobiece w filmach sa tylko po to, zeby widz nie myslal, ze glowny bohater jest prawiczkiem. to co one robia, jakie maja motywacje, marzenia jest nieistotne. to tylko postac wytrych.
  • Odpowiedz