Wpis z mikrobloga

@MPXD: Zapomniałaś dodać że jest hipokrytką, która rzekomo walczy o prawa kobiet na rynku pracy, a sama zatrudnia do prowadzenia FB wyłącznie mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to że jest wykształcona nie oznacza wcale że jest inteligentna, ona jest po prostu świrnięta. Zresztą na tagu #spurek widać masę jej inteligentnych wypowiedzi xD

Wyczuwam wege feministkę z bólem dupy po drugiej stronie :D
@iamtehwin: no i co z tego że zatrudnia wyłącznie mężczyzn? Najwidoczniej z grona kandydatów których miała te osoby wykazały się najlepszymi kompetencjami a ona nie dyskryminuje ze względu na płeć.
Nie jestem 100% wege ale bardzo szanuję ludzi którzy tak żyją. Nie wiem dlaczego chciałeś tego użyć jako obelgi. Dla mnie oba twoje zarzuty brzmią jak komplement
@RobertKowalski: prawda, od nigdy. Ten element był zbędny w mojej wypowiedzi. Wystarczyłoby inteligentna
dlaczego wykształcona kobieta


@MPXD: ... a od kiedy to wykształcenie determinuje inteligencję? ... Wegini Spurkini na parlamentę posłankini jest w tej materii najlepszym przykładem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RobertKowalski: Haha, ale śmieszne, napisałeś sparodiowanie żeńskie odmiany rzeczowników i zamiast „weganka“ napisałeś „wegini”, zamiast „posłanka” „posłankini”, a zamiast „parlamentarzystka“ „parlamenta”. No nie mogę ze śmiechu, jaki dobry żart
zjadlbym_kebaba - > dlaczego wykształcona kobieta

@MPXD: ... a od kiedy to wykształc...

źródło: comment_1586859759J2EqYZXHH0gxet3Q2H2pkz.jpg

Pobierz
dlaczego wykształcona kobieta walcząca o prawa zwierząt i doskonale znająca procedury pozyskiwanie produktów odzwierzęcych


@MPXD: bo po jej projektach ustaw widać, że ma fiksację na punkcie ideologii, nawet jeśli projekty są niezgodne z prawem i zdrowym rozsądkiem.
@MPXD: Zapomniałaś dodać że jest hipokrytką, która rzekomo walczy o prawa kobiet na rynku pracy, a sama zatrudnia do prowadzenia FB wyłącznie mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to że jest wykształcona nie oznacza wcale że jest inteligentna, ona jest po prostu świrnięta. Zresztą na tagu #spurek widać masę jej inteligentnych wypowiedzi xD


@iamtehwin: To może jednak taka głupia nie jest xd